اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و اکنون با آیپد خود sms ارسال کنید!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• و اکنون با آیپد خود sms ارسال کنید!!!

سلام دوستان!

بعد از خوندن این تایپیک می تونین یا آیپدتون SMS ارسال کنید!!!

برنامه فوق Textie messaging نام دارد که ورژن جدید آن (1.3) که به تازگی ریلیز شده سازگار با آیپد شده و آیپد دار ها با داشتن این نرم افزار که مجانی هم هستش می تونن SMS دریافت کنن یا بفرستن!
    Textie Messaging - Beautiful free text chat unlimited (SMS) for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

روش فرستادن message از طریق این برنامه :

1-ابتدا برنامه رو که کاملاٌ رایگان هستش رو دانلود کنید و رو آیپدتون نصب کنید.

2-وارد برنامه بشید.

3-گزینه " new account " رو لمس کنید.

4-اطلاعات در خواستی رو پر کنید و گزینه " Done " رو لمس کنید.

5-سپس activation code رو که به ایمیلتون ارسال شده رو وارد کنید.

6-بعد از فعال سازی اکانت دو پیام برای شما نمایش داده خواهند شد که آن ها رو رد (skip) کنید.

7-حالا در قسمت راست بالا عملیات نوشتن پیام جدید رو انخاب کنید.

8-و اکنون کار تمومه دوستان عزیز !!!

این آموزش رو من از سایت tipsneeded برداشتم،که بنا به گفته نویسنده آن با این نرم افزار شما می تونید به هر شماره تلفن یا آدرس ایمیلی پیام بفرستید(هم SMS و هم ایمیل) !
    ولی اگه می خواهید به ایپد دیگه ای SMS بفرستید اون هم باید این نرم افزار رو داشته باشه!

اینم منبع (How to Send SMS from iPad) که گفته بودم.

من یه چند روزیه که آیپدم دست خودم نیست! دوستان عزیز انواع مختلفش (از آیپد به موبایل،از آیپد به آیپد) رو تست کنن و همین جا اعلام کنند! []

راستی دوستان من یه چند روزی بودش که به علت مشکل قلبی تو بیمارستان بستری بودم,پس یادتون باشه که یه وقت اشتباهی دستتون به گزینه تشکر نخوره!چون ممکنه دوباره چند روز نتونم بیامو بستری بشم!!!
    ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 18-09-2010, 07:58 PM

ایفون دار ها چی می تونن استفاده کنن

نظر

نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
      ایفون دار ها چی می تونن استفاده کنن

بله دوست عزیز,این برنامه سازگار با آیفون و آپاد تاچ هم هستش!

ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 18-09-2010, 07:52 PM

نظر

یعنی توسط اینترنت کار میکنه؟

نظر

ميشه براي آيفون با استفاده از اينترنت ارسال كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir2g نمایش پست ها
            یعنی توسط اینترنت کار میکنه؟

دوست عزیز شما برای ثبت نام باید از فل*تر شک*ن اسفاده کنی.
            این برنامه احتمالاٌ هم اینرنتی پیام می فرسته (با wifi یا 3G یا GPRS) و هم با استفاده از خود سرویس پیام رسانی اوپراتور سیم کارت مورد استفاده(messaging service)

نظر

فکر نمیکنم ایران رو ساپورت کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                ميشه براي آيفون با استفاده از اينترنت ارسال كرد.

من تو چندتا سایت گشتم و جایی ندیدم که چه جوری sms می فرسته ولی این که با آیفون اینرنتی sms می فرسته رو 99%مطمئنم!

ولی اینو دیدم که نوشته بود استفاده از این نرم افزار در آمریکا رایگان است! ==» پس یعنی از سرویس پیام رسانی خود سیم کارت هم استفاده می کنه!

نظر

پس خوب شد
                  یه برنامه هم قبلا بود به اسم Global.AQ Pro
                  که اس ام اس از طریق وای فای میفرستادیم
                  بد شانسی پولیش کردن
                  کرکشم جواب نداد
                  راستی من اسم این برنامرو تو Installous گشتم نیومده بود !
                  کسی چیداش کرده
                  حسش نیست از ایتونر دانلود کنم

نظر

نوشته اصلی توسط edrismk نمایش پست ها
                    من تو چندتا سایت گشتم و جایی ندیدم که چه جوری sms می فرسته ولی این که با آیفون اینرنتی sms می فرسته رو 99%مطمئنم!

ولی اینو دیدم که نوشته بود استفاده از این نرم افزار در آمریکا رایگان است! ==» پس یعنی از سرویس پیام رسانی خود سیم کارت هم استفاده می کنه!
                    حالا ميشه استفاده كرد بااينترنت يا نه ... ؟ كسي تست كرده ... ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alirezamika نمایش پست ها
                      فکر نمیکنم ایران رو ساپورت کنه.

دوست عزیز متاسفانه حدس شما تا حدود 90% درسته!!!!!

ولی یکی از کاربران گفته بود من در استرالیا به راحتی با gi*rlfr*ie*nd خودم تو امریکا (!!!!!!!!!!!)در ارتباط هستم!!!!!!
                      و یکی دیگر از کاربران از انگلستان (the U.K) هم گفته بود که براحتی از استفاده میکنه (این همون 10% باقی مانده هستش)
                      ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 18-09-2010, 08:33 PM

نظر

یعنی میشه با آیپاد تاچ به شماره های ایرانسل و همراه اول اس ام اس داد

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                          یعنی میشه با آیپاد تاچ به شماره های ایرانسل و همراه اول اس ام اس داد

بله عزیز, بر طیق itunes و سایت tipsneedes این کار شدنیه!
                          این یکی تست شده هستش تو سایت tipsneeded و همچنین می تونید یه نگاهی به itunes بندازید!

http://itunes.apple.com/us/app/texti...353912946?mt=8

نظر

کسی از دوستان امتحان نکرد؟؟؟!!!
                            ویرایش توسط edrisMK : https://i-phone.ir/forums/member/24822-edrismk در ساعت 19-09-2010, 05:03 PM

نظر

کار خودمه الان دلل میکنم تست میکنم

نظر

صبر کنید ..
                              X