اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات ios 9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكلات ios 9

با درود خدمت همه ي دوستان محترم .

آيپد 4 رو به ios 9.1 آپديت كردم و يكسري مشكلات به وجود اومده ! البته نه مشكلات وحشتناكي مثل سرعت واي فاي ios 8 !

نبود گزينه low power saving در بخش تنظيمات باتري .

باگ در ظاهر و ناپديد شدن علامت قابليت do not disturb در بالاي صفحه در هنگام خاموش و روشن كردن آن .

از كار افتادن افكت هاي سيستم عامل به صورت خود به خودي ( معمولا با تكرار مكرر لگ هاي بخش جستجو اين قابليت از كار

مي افتد ) با ريست كردن سيستم هم به حالت عادي باز ميگردد و حتي با خاموش و روشن كردن رديوس موشن هم درست نميشود .

لگ در بخش هاي مالتي تسكينگ و جستجو هم بسيار شديد ميباشد .

و . . . ( آپديت ميشود )

با تشكر از دوستاني كه وقت گذاشته و تجربيات خود را در اختيار همگان ميگذارند ( آيا شما هم اين مشكلات را داريد ؟ راه حلي يافته ايد ؟ )

دوستاني كه تجربه آپديت هاي ios 6 به قبل رو دارند آيا اون زمان هم كه اپل تحت رهبري استيو جابز بود اين مشكلات در آپديت هاي سيستم

عامل هاي اپل وجود داشت ؟

با تشكر

مشكلات iOS 5 خيلي كمتر بود از همون اول
    لگ مالتي تسكينگ رو من در آي پد اير دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام

من ورژن گوشیم ۹.۰.۱ بود و از طریق پانگو جیلبریک کردم که جیلبریک ناموفق بود… ایکون سیدیا وجود داشت ولی اجرا نمیشد.
      خواستم به ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم…. واسه همین اومدم گوشیم رو ریست کامل کردم…… بعد ریست به طور کل گوشیم بالا نمیاد… میاد روی لوگو اپل استپ میکنه
      بعد این مراحل فریمور ۹.۲.۱ رو دانلود کردم که ریستور کنم….. واسه ریستور میره ولی وقتی میخواد که خط لود رو کامل کنه ارور ۱۴ میده
      از همه روشی استفاده کردم ولی نتونستم ریستور کنم
      از طریق مک و ویندوز
      گوشی رو به حالت dfu هم بردم کار نداد
      ایتونزم و OS آپدیته هم کابل سالمه هم اینکه چندین فریمور از سایتهای مختلف دانلود کردم – حتی از خود سایت اپل با ایتونر گرفتم نشد
      با قند.... از سرورهای مختلف هم تست کردم
      به نظر شما راهی هست؟؟ یا در اصفهان کسی هست که اطلاعی داشته باشه؟
      iphone 6 Plus
      macbook pro

نظر

صبر کنید ..
      X