اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 3194 هنگام دانگرید از 4.3.3 به 4.2.1؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 3194 هنگام دانگرید از 4.3.3 به 4.2.1؟

با سلام هنگام دانگرید از 4.3.3 به 4.2.1 ایتونز ارور 3194 میده هم فایل هاستم درسته هم ssh دارم مشکل از کجایه؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread38100.html

نظر

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
      با سلام هنگام دانگرید از 4.3.3 به 4.2.1 ایتونز ارور 3194 میده هم فایل هاستم درسته هم ssh دارم مشکل از کجایه؟
      اگر ميگشتي توو فروم پيدا ميكردي
      ولي اگر shsh 4.2.1 داري نبايد اين ارور رو بده
      ولي يك بار از iREB استفاده كن ببر به dfu ببين چي ميشه

نظر

درست نمیشه خسته شدم ارور 3014 هم بهش اضافه شد

نظر

ببینید مشکلتون حل میشه :
          How to fix iTunes error 3014 when upgrading iPhone firmware | the last place on the net

نظر

ممنون ولی نشد

نظر

+ ssh 4.2.1

نظر

منم میخواستم اینکارو بکنم ولی نشد
                البته از آموزش اون تاپیک هم استفاده کردما
                گوشیم هی تو ریکاوری گیر میکرد
                با بدبختی درآوردمشو دوباره 4.3.3 ریختم

نظر

با سلام میخوام رو pc تو فایل هاست دستور لازم برای دانگریدو وارد کنم اول اینو میده host you do not have permission to save in this directory. see the administrator to obtain permission would you like to save in the my documents follder instead? بعد من yes میزنم این ارور میاد the my documents folder could not be found .right -clicck the my document icon click peroperties and then chek that the patch to your target folder location is correct.

نظر

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
                    با سلام میخوام رو pc تو فایل هاست دستور لازم برای دانگریدو وارد کنم اول اینو میده host you do not have permission to save in this directory. See the administrator to obtain permission would you like to save in the my documents follder instead? بعد من yes میزنم این ارور میاد the my documents folder could not be found .right -clicck the my document icon click peroperties and then chek that the patch to your target folder location is correct.
                    شما اول فایل رو 1جا دیگه کپی کن ، ویرایش کن ، بعد انتقال بده جای اصلی .
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                    X