اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بروز رساني نقشه كامل ايران و درخواست كاربران

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بروز رساني نقشه كامل ايران و درخواست كاربران

با سلام
    با توجه به استقبال كاربران انجمن در نظر است كه نقشه كامل ايران را مجددا بروز كنم:http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
    اين نقشه شامل نقشه كامل راههاي ايران- نقشه ٣١ مركز استان - نقشه جزاير كيش و قشم - نقشه استانهاي تهران گيلان مازندران گلستان - دبي - استانبول- انتاليا- بانكوك- پوكت -پاتايا و چند شهر بزرگ رو داره
    از اونجا كه مخاطب اين محصول شما كاربران محترم هستيد اگر نقشه شهر خاصي رو لازم ميدونيد در همين تاپيك بفرماييد تا اضافه بشه
    ضمنا اين نقشه جهت نرم افزارxgps در ايفون و motion xgps در ايفون و ايپد تهيه خواهد شد.

آقا دمت گرم واقعا.همه گیر همین نقشه کامل ایران هستیم.فقط با حداکثر زوم باشه و حجمش هم زیاد شد مشکلی نداره.
    و اگر برای offlinemap هم گذاشتید خیلی عالی تر میشه.فقط یک کانورت باید بشه.
    شدیدا منتظریم paj عزیز

نظر

سلام
      نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اما یه سوال داشتم

من از برنامه ی MotionX GPS استفاده میکنم (از AppStore خریدم) و این برنامه خودش از گوگل مپ استفاده میکنه و نقشه هاش واقعا کامله.
      میخواستم بدونم برای چی باید نقشه های ایران رو برای GPS آپدیت کرد وقتی یه همچین برنامه هایی هست؟
      در ضمن این برنامه نیازی به اینترنت نداره و حتی نقشه های ******* ای رو هم نمایش میده

نظر

سلام.
        ممنون که اینقدر به فکر کاربرها هستید.
        اگه لطف کنید و نقشه کامل استان هرمزگان(بندرعباس و شهرهای مهم دیگه)رو لطف کنید ممنون میشم.

نظر

علی اقا تهران و گرگان رو لطف کنید فقط همون طور که یکی از دوستان گفت هر دو شهر با حداکثر زوم باشه
          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
            آقا دمت گرم واقعا.همه گیر همین نقشه کامل ایران هستیم.فقط با حداکثر زوم باشه و حجمش هم زیاد شد مشکلی نداره.
            و اگر برای offlinemap هم گذاشتید خیلی عالی تر میشه.فقط یک کانورت باید بشه.
            شدیدا منتظریم paj عزیز
            عرض کردم نقشه برای دو برنامه xgps و motionx gpa خواهد بود . offline map هنوز روی فریمور 4 به خوبی کار نمیکنه .

نوشته اصلی توسط onyx نمایش پست ها
            سلام
            نمیدونم اینجا جاش هست یا نه اما یه سوال داشتم

من از برنامه ی MotionX GPS استفاده میکنم (از AppStore خریدم) و این برنامه خودش از گوگل مپ استفاده میکنه و نقشه هاش واقعا کامله.
            میخواستم بدونم برای چی باید نقشه های ایران رو برای GPS آپدیت کرد وقتی یه همچین برنامه هایی هست؟
            در ضمن این برنامه نیازی به اینترنت نداره و حتی نقشه های ******* ای رو هم نمایش میده
            تا جایی که من میدونم motionx gps از روی کش میخونه و کش رو با اینترنت پر میکنه لذا شما یا باید نقشه رو دستی به کش انتقال بدید(همون کاری که ما میکنیم) یا این که یک باربشینید با برنامه مناطق مورد نظرتون رو دستی با زومهای مختلف دانلود کنید که خیلی طاقت فرسا است.

نوشته اصلی توسط dav00d نمایش پست ها
            سلام.
            ممنون که اینقدر به فکر کاربرها هستید.
            اگه لطف کنید و نقشه کامل استان هرمزگان(بندرعباس و شهرهای مهم دیگه)رو لطف کنید ممنون میشم.
            حتما.

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
            علی اقا تهران و گرگان رو لطف کنید فقط همون طور که یکی از دوستان گفت هر دو شهر با حداکثر زوم باشه
            مرسی
            عرض کردم نقشه مراکز استان رو با حداکثر زوم داره.

نظر

جناب پاژ
              اگه امکان داره یک نقشه کلی از ایران که راههای بین شهری توش با کیفیت معقولی نمایش داده باشه،میشه تهیه کرد؟
              People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                جناب پاژ
                اگه امکان داره یک نقشه کلی از ایران که راههای بین شهری توش با کیفیت معقولی نمایش داده باشه،میشه تهیه کرد؟
                تا اونجایی که من با xgps کار کردم فکر نکنم چنین امکانی داشته باشه.
                تا جناب paj نظرشون چی باشه.

نظر

اصلا هدف همینه !نقشه کامل راههای ایران با زوم 15 توی این نقشه هست . برای جزئیاتی که نقشه های بین راهی دارن کامله .همین نقشه ای که اینجا هست هم به همین شکل نقشه کل راه ها رو داره و من به شخصه در اقصی نقاط ایران این نقشه رو استفاده کردم.

نظر

مرسی. فقط این نقشه رو با xgps manager باید بریزیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط be careful نمایش پست ها
                      مرسی. فقط این نقشه رو با xgps manager باید بریزیم؟
                      با هر آيفون بروسري مثل ifunbox يا iphone pc suite ميشه ريختش.

نظر

اين برنامه واسه نقش هاي گوگل است و إز كجا بايد تهيه كرد

نظر

نوشته اصلی توسط h.t نمایش پست ها
                          اين برنامه واسه نقش هاي گوگل است و إز كجا بايد تهيه كرد
                          وقتي اماده شد از فروشگاه قابل تهيه است.

نظر

اگر حجمش خیلی زیاد نباشه می تونم بذارمش روی سورس.

نظر

سلام
                              اگر لطف کنید شهر بوشهر و همینطور استان بوشهر اضافه کنید ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                              X