اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علامت ورود ممنوع به جای علامت سیب اپل در صفحه gray و بالا نیامدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علامت ورود ممنوع به جای علامت سیب اپل در صفحه gray و بالا نیامدن مک

دوستان خواهش میکنم یکی به دادم برسه. من یه مک بوک پرو ۱۰۱ دارم که روش هم ویندوز ۸ ریختم هم مکینتاش ۱۰.۸.۴
    دیروز یه هارد اکسترنال ایسوس خریدم که اطلاعات رو لپ تالپمو خالی کنم که یکم فضام بازتر بشه. در حال کپی اطلاعات بودم که به کاری پیش اومد برام مجبور شدم prgress کپی رو کنسل کنم ولی کنسل نمیشد تا مجبور شدم end process کنم. بعد از اینکه این کارو کردم restart کردم ولی ویندوزم دیگه بالا نیومد. با مک هم که میام بالا علامت اپل تو صفحه گری با یه علامت ورود ممنوع هی عوض میشه و چشمک میزنه. از هر راحی که وارد میشم همین داستانو داشتم تا اینکه بیخیال شدم و رفتم بعد از ۲ ساعت اومدم سیستمم رو روشن کردم دیدم مک راحت اومد بالا ولی دوباره که اومدم ویندوزمو نصب کنم باز همون error رو داد و نصب نشد. دوباره حالا مک هم بالا نمیاد. بازم اگه به ۱ ساعتی با سیستمم ور نرم بعد روشنش کنم مک میاد بالا ولی هارد اکسترنالرو وصل که بکنم بعد eject کنم یه error ای میده که میگه به علت یه problem باید سیستم restart شه. بعد از restart دوباره همون داستان و علامت ورود ممنوع و روز از نو روزی از نو. دوستان من الان ویندوزمو پاک کردم و فقط مک رو سیستمم هستش. تورو خدا بگید راهی دارم بتونم سیستممو به حالت عادی برگردونم. اگه نه آیا میشه مثل ویندوز یه مک mavericks بگیرمو از اول نصب کنم؟آیا امکان داره یه errorای تو هاردم اتفاق افتاده باشه؟میشه حلش کرد؟تورو خدا کمک کنید.
صبر کنید ..
X