اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک مجدد و حذف نشدن برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سینک مجدد و حذف نشدن برنامه ها

سلام
    من آیپدم رو دادم جایی هم Jailbreak کردند و هم حدود 23 گیگ نرم افزار ریختن
    حالا اگه خودم بخوام یه نرم افزار بهش اضافه کنم چه راهی دارم ؟
    پیغام میده این دستگاه قبلا با اکانت دیگری سینک شده و اگه دوباره سینک کنی همه چیز پاک میشه

مرسی

هیچ راهی نداری مگر اینکه تمام نرم افزار هاتونو رو کامپیوتر داشته باشید

نظر

نوشته اصلی توسط arash.mehrad نمایش پست ها
      سلام
      من آیپدم رو دادم جایی هم Jailbreak کردند و هم حدود 23 گیگ نرم افزار ریختن
      حالا اگه خودم بخوام یه نرم افزار بهش اضافه کنم چه راهی دارم ؟
      پیغام میده این دستگاه قبلا با اکانت دیگری سینک شده و اگه دوباره سینک کنی همه چیز پاک میشه

مرسی
      وقتی وصل کردی به آیتونز روی stransfer porchese بزن.

یا میتونی با installous این کار رو بکنی
      ویرایش توسط u_frist : https://i-phone.ir/forums/member/43498-u_frist در ساعت 21-05-2011, 11:04 AM

نظر

مرسی از شما عزیزان
        انتظار نداشتم به این سرعت کسی جواب بده

وقتی وصل کردی به آیتونز روی stransfer porchese بزن.
        یا میتونی با installous این کار رو بکنی
        میشه در خصوص این راهها کمی بیشتر راهنمایی کنید؟

ممنون

نوشته اصلی توسط mk_sq نمایش پست ها
        هیچ راهی نداری مگر اینکه تمام نرم افزار هاتونو رو کامپیوتر داشته باشید
        چه بد! چون من 25 هزارتومان واسه این نرم افزارها پول داده بودم و طرف هم نگفت که به اون وابسته میشم وگرنه کل نرم افزارها میپره،
        یک سئوال:
        آیا من میتونم برم یه collection از نرم افزارهای آیپد رو بخرم (اصلا وجود داره همچین مجموعه ای؟) و اونا رو از کامپیوتر خودم نصب کنم ؟

آیپد1 + اکانت آیتونز دارم + فریمور دستگاه من 4.3.3 هست
        مرسی
        ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 21-05-2011, 03:28 PM

نظر

ایتونز قبل از هر کاری 1:بک آپ میگیره و بعد اگه نرم افزار جدید بخوای اضاف کنی 2:قبلیا رو پاک میکنه و 3:نرم افزارهای جدید رو میریزه . در همه ی این مراحل دکمه کنسل (ضربدر) وجود داره که میتونی 2 مرحله اول رو کنسل کنی و فقط مرحله سوم انجام بشه. من بارها این کارو انجام دادم و جواب گرفتم. شما امتحان کن اگه دیدی شروع به پاک کردن کرد دستگاهتو سریع از کامپیوتر جدا کن.

نظر

نوشته اصلی توسط ilmdm نمایش پست ها
            ایتونز قبل از هر کاری 1:بک آپ میگیره و بعد اگه نرم افزار جدید بخوای اضاف کنی 2:قبلیا رو پاک میکنه و 3:نرم افزارهای جدید رو میریزه . در همه ی این مراحل دکمه کنسل (ضربدر) وجود داره که میتونی 2 مرحله اول رو کنسل کنی و فقط مرحله سوم انجام بشه. من بارها این کارو انجام دادم و جواب گرفتم. شما امتحان کن اگه دیدی شروع به پاک کردن کرد دستگاهتو سریع از کامپیوتر جدا کن.
            مرسی دوست عزیز،
            اینکار یه مقدار ریسکی بنظر میرسه، کس دیگه ای تابحال از این روش استفاده کرده ؟

نظر

مي توني با برنامه ي i-funbox از تمامه بر نامه هاي نصب فايل ipa درست كني و تو itunes بريزي و دوباره سينك كني
              يا
              با استفاده از installous برنامه هارو نصب كني!

نظر

مرسی دوست عزیز،
                اینکار یه مقدار ریسکی بنظر میرسه، کس دیگه ای تابحال از این روش استفاده کرده ؟
                من همین الان از راه دوستمون استفاده کردم. اگه سرعت عملت خوب باشه جواب میده.

نظر

شما transfer purchases روو بزن موقع سينك
                  من كه جواب گرفتم

نظر

دوست عزیزی که پک نرم افزاری می خواست
                    هم میتونی پک خود سایت رو بخری
                    و هم میتونی از این شخص خریداری کنی
                    پک جالبی به نظر می رسه من خودم امتحان نکردم چون جیلبرک نداره آیپد2
                    فروش بزرگترین کلکسیون نرم افزار بازی اپل آیپد(آپدیت شد..75گیگ) - Page 5 - سايت تخصصي موبايل

نظر

بهترین روش در تایپک زیر گفته شده ۱۰۰% جواب میده من که خیلی راضیم.
                       http://www.i-phone.ir/forums/thread20901.html

نظر

ببين دوست عزيز نيازي نيست بري برنامه بخري برنامه هاي رو ipad خودت و استخراخ كن.
                        با ifunbox (سمت چپ برنامه رو گزينه user applications كليك كن بعد از اونجا هر برنامه اي رو كه خواستي روش كليك راست كن و گزينه backup to ipa رو انتخواب كن. فايل ipa رو بهت ميده حالا ميتوني با هرچي كه دلت خواست سينك كني .
                        اين مطلب و از رو تجربه ميگم يكي از دوستان به من گفت چون دستگاه جيل شده ايتونز نميتونه برنامه هارو پاك كنه يا چند تا رو پاك ميكنه منم مثل شما اون موقع داده بودن بيرون برنامه ريخته بودن .من اين كارو رو ايفون امتحان كردم و با سيستم و ايتونز خودم سينك كردم از 290 تا برنامه 10 يا 15 تاش پاك شد. حالا شما اول از برنامه ها به روشي كه گفتم backup to ipa بگير بعد با ايتونز خودت سينك كن اگرم چيزي پريد برنامه شو داري نصبش كن اصلا همچين كاري هم كه يكي از بچه ها گفت ديدي داره پاك ميكنه جداش كن انجام نده

نظر

نه اون کار خطر داره حسن :-) من خودم اونکار کردم ایپادم خاموش شد و تنها وقتی به ایتونز وصل شد روشن شد و در همون موقع بیش از ۱۰ برنامه رو پاک کرده بود همون روشی که گفتم عمل میکنه و اگه دیدی داره پاک میشه ضبدر اون بالا تو نوار زرد رنگ ایتونز وسط ( جایی که مراحل رو مینویسه ) بزن و از تسک مننجر کامپیوتر سریع ایتونز رو ببند - زمانی که دیدی تعداد مراحل سینک ۴-۵ تاست حتما مواظب باش چون در حالت عادی ۳ تا بیشتر نیست از اون ۴-۵ تا یکی پاک کردن برنامه هاست.

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                            با ifunbox (سمت چپ برنامه رو گزينه user applications كليك كن بعد از اونجا هر برنامه اي رو كه خواستي روش كليك راست كن و گزينه backup to ipa رو انتخواب كن. فايل ipa رو بهت ميده حالا ميتوني با هرچي كه دلت خواست سينك كني
                            مرسی از راهنمایی - فقط یه مشکل:
                            من با ifunbox که کار میکنم، وقتی همه ی برنامه ها رو انتخاب میکنم (تعداد برنامه ها اونقدر زیاده که نمیشه یکی یکی بکاپ گرفت) و میزنم backup to ipa چندتا رو انجام میده و بعد میپره بیرون. نمیدونم مشکل از کجاست
                            شما چنین مشکلی رو تجربه نکردید ؟

+ یه سئوال دیگه:
                            برنامه های استخراج شده به این شکل رو بعدا بدون هیچ مشکلی میشه با آیتونز سینک کرد؟
                            یعنی من اگه فایلهای ipa رو از اینترنت دانلود کنم هم میتونم سینک کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

مرسی
                            ویرایش توسط arash.mehrad : https://i-phone.ir/forums/member/54703-arash-mehrad در ساعت 23-05-2011, 10:40 AM

نظر

مرسی از راهنمایی - فقط یه مشکل:
                              من با ifunbox که کار میکنم، وقتی همه ی برنامه ها رو انتخاب میکنم (تعداد برنامه ها اونقدر زیاده که نمیشه یکی یکی بکاپ گرفت) و میزنم backup to ipa چندتا رو انجام میده و بعد میپره بیرون. نمیدونم مشکل از کجاست
                              شما چنین مشکلی رو تجربه نکردید ؟

+ یه سئوال دیگه:
                              برنامه های استخراج شده به این شکل رو بعدا بدون هیچ مشکلی میشه با آیتونز سینک کرد؟
                              یعنی من اگه فایلهای ipa رو از اینترنت دانلود کنم هم میتونم سینک کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

مرسی
                              من خودم اين كارو با ايپدم انجام دادم و مشكل اول و منم برخوردم بعضي لز برنامه ها رو نميتونه بكاپ بگيره و ميپره بيرون شما بازي هاي حجيم و تكي انجام بده و بقيه رو هم يك رديف يك رديف بكاپ بگير اونجوري راحت تر ميتونب برنامه اي رو كه بكاپ نميگيره رو پيدا كني دقت كن حتما برنامه مشكال دارو پيدا كني
                              من خودم هر ٢-٣ تا بكاپ گرفتم فكر كنم ١ ساعتي طول كشيد
                              بعد كه اين كارو انجام دادي ifunbox اسم و ورژن خودشو هم در ادامه اسم برنامه اضافه ميكنه كه باعث ميشه بعضي از برنامه ها اسمشون خيلي بلند بشه و موقع نصب تو ايتونز به مشكل بخوره شما همه رو اول اديت كن به طوري كه فقط اسم برنامه باشه
                              بعد سينك كن يه سري هارو اتو اين مرحله ايپد نصب نميكنه و ميگه مشكل داره اونو ديگه كاريش نميشه كرد
                              ولي زياد نيست
                              سوال دوم هم بله شما هم اين برنامه هارو و هم برنامه هايي كه از اينترنت دان كرديد و تو app بريزيد و موقع سينك تيك بزنيد مشكلي پيش نمياد
                              راستي من رو ايپد هم كه برنامه هاش و با يه سيستم ديگه ريخته شده بود با ايتونز خودم سينك كردم چند تا بيشتر نپريد
                              شما هم بعد از بكاپ امتحان كن

نظر

صبر کنید ..
                              X