اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اخطار موجود در iOS 5.1.1 حاکی از آماده سازی فیس تایم برای استفاده از 3G است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخطار موجود در iOS 5.1.1 حاکی از آماده سازی فیس تایم برای استفاده از 3G است

به گزارش iDevice.ro بر طبق تصویر منتشر شده در این سایت ، اخطاری در ورژن جدید آی او اس یعنی iOS 5.1.1 وجود دارد که بر طبق این پیام هشدار احتمال میرود ، اپل در حال آماده سازی نرم افزار Face Time برای استفاده از قابلیت 3G در بر قراری ارتباط می باشد.

نحوه ی دریافت این پیام هشدار توسط سایت ذکر شده به شرح زیر است :

در حالی که به شبکه 3G متصل بودم با شخصی از طریق فیس تایم ارتباط بر قرار کردم و با او در حال مکالمه بودم .(توضیح نویسنده : البته در این حالت از اینترنت وای فای استفاده شده است و نه اینترنت 3G).در این حال سعی کردم شبکه ی 3G را خاموش کنم که با پیغام هشداری که در تصویر مشاهده میکنید مواجه شدم.در صورتی که از اینترنت 3G استفاده میکردم اصولا نباید قادر به بر قراری ارتباط از طریق فیس تایم بودم ولی با قطع کردن 3G تماس فیس تایمیه من قطع نشد در حالی که پیام هشداری دریافت کردم که می گفت تماس فیس تایمی من قطع خواهد شد. این پیام هشدار اصلا نباید ظاهر میشد و این صراحتا ثابت میکند که اپل در حال کار برای اضافه کردن این قابلیت به فیس تایم است تا بتوان از طریق اینترنت 3G تماس های تصویری بر قرار کرد.

منبع :
    ویرایش توسط hamed.ghafari : https://i-phone.ir/forums/member/47774-hamed-ghafari در ساعت 24-07-2012, 08:30 PM
صبر کنید ..
X