اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرش شدن سافاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرش شدن سافاری

سلام
    جلبریک ۵.۰.۱ هستم و تا این ۲ ۳ روز هیچ مشکلی باش نداشتم اما تازگی ها زود به زود سافاری میپره بیرون دلیلشو نمیدونم اما قبلا که این تجربه رو داشتم یا دانلودر سافاری نصب کرده بودم یا هر برنامه ی دیگه در خصوص سافاری اما الان حتی برای اطمینان نصف بیشتر برنامه های سیدیا رو پاک کردم اما مشکل کماکان پا بر جاست . از کسایی که تجربه ی مشابه دارن یا در خصوص اطلاع از ایجاد مشکل برنامه ای از سیدیا برای سافاری اگاهی دارن تقاضای کمک دارم ممنون .

دوستان منم این مشکل رو دارم

نظر

لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه ، بنده هم دچارم

نظر

توییک چیزی نریختین مثل اسپایر

نظر

دوست عزیز ,وقتی سافاری رو باز کردی تو همون حالت یک بار دکمه power رو نگه دار تا علامت slide to power off ظاهر بشه.حالا تو این وضعیت 10 ثانیه دکمه هوم رو نگه دار بذار با این کار صفحه بسته بشه احتمال داره درست بشه. با این کار سافاری ریست میشه.
          ویرایش توسط vahid tiger : https://i-phone.ir/forums/member/38167-vahid-tiger در ساعت 06-03-2012, 10:35 AM

نظر

مرسی* از این آموزشی* که دادی وحید جان ولی* مشکله من مودیه فعلا اوکی شده با ریسپرینگ حل شده فعلا تا ببینم دوباره کی* اینطوری می*شه تا ببینم با راه حال شما حل می*شه ؟

نظر

دوست عزیز: یک چک کنید ببینید ، safari download manager رو از سیدیا نصب نکرده باشید، چون این برنامه هنوز با ورژن5.1 سازگاری کامل نداره.

نظر

safari download manager رو پاک کن درست میشه

نظر

یه بار mobile suusetheor رو reinstall کن
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

من هم با اين مشكل روبه رو شدم وقتي دانلود منيجر سافري رو حذف كردم دوباره درست شد

نظر

صبر کنید ..
                    X