اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال ايپد به پرينتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتصال ايپد به پرينتر

سلام دوستان ، چجوري ميشه از ايپد عكس و متن چاپ كرد ؟!؟

نیاز به یه شبکه وای فای داری و پرینتری که share شده باشه
    بعد توسط ایرپرینت و یا کلی برنامه ی مشابه کاراتو می کنی

نظر

چجوري پرينترو شير كنم ؟!

نظر

یا پرینتر باید به دستگاهی مثل لپتاپ وصل باشه یا این که خود پرینتر قابلیت ایرپرنت داشته باشه

نظر

خب من پرينترو به لپ تاپم وصل كنم ، بعدش چيكار كنم ؟!!

نظر

جدا این مشکل من هم هست اگه کسی میتونه یک آموزش کامل بزاره ممنون میشیم.

نظر

کسی هست یک راهنمایی کامل در مورد پرینت گرفتن با آیپد بکنه من پرینترم را با لب تاپ شیر مبیکنم ولی چه جور بشناسمش

نظر

میشه راهنمایی کنین کدوم پرینتر مستقیم به آیپد وصل میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                  میشه راهنمایی کنین کدوم پرینتر مستقیم به آیپد وصل میشه؟
                  با این پرینترها میتونید بوسیله AirPrint مستقیما به پرینتر وصل بشید.
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

دوستانى كه پرينتر با قابليت اير پرينت دارن فقط كافيه پرينترو روشن و با ديوايسشون عكس يا فايل مورد نظر رو پرينت بگيرن به همين سادگى ،
                    و اما در پرينتر هاى وايرلسى كه قابليت ايرپرينت ندارن مثلا دربرند كنن يك اپليكيشن در اپ استور موجود هست بنام(canon iEPP) كه براحتى خلا ايرپرينت رو جبران ميكنه حتى قابليت اسكن هم داره و براى اونهم نياز نيست كار خاصى انجام بديد ، فقط برنامه رو نصب و پرينتر رو روشن كنيد و فايلها رو اپن اين كنيد ،
                    براى برندهاى ديگه هم بايد وجود داشته باشه هرچند اپهايى هستند كه بسيارى دستگاههارو ساپورت ميكنن ،
                    با جستجو تو اپ استور ميتونيد پيدا كنيد ،

✳Send From ipad (Tapatalk)
                    ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 20-04-2012, 08:05 PM

نظر

برای پرینتر های معمولی در ویندوز 7 می ری کنترل پنل بعد اونجا Devices and Printers رو می زنی پرینتر مورد نظرت رو پیدا کن روش راست کلیک و سپس Printer Properties رو می زنی و برگه ی sharing رو می زنی و Share this Printer رو می زنی اگه خواستی می تونی اسم دلخواهی هم همون پایین واسش بذاری..! سپس برنامه Windows AirPrint Installer iOS 5 for x86 x64 رو دانلود کنید و خیلی راحت می تونید در صورتی که کامپیوتر و پرینتر روشن باشه پرینت بگیرید..! مثه هلو..!! اگه مشکلی بود بگید که آموزش کاملتر رو بذارم..! من خودم canon LBP2900 رو شیر کردم با آیپدم..! تازه می تونی یک پرینتر مجازی مثه یک پرینتر مجازی تولید PDF رو معرفی کنید و هرچه رو که تو آیپد پرینتر می گیرید تبدیل به PDF بشه تو کامیپوتر..! می تونه یه جاهایی به درد بخوره..!

نظر

درسته Windows Airprint Installer کار میکنه، اما من تجربه ی خوبی باهاش نداشتم.
                        با پرینتر های من که اصلا کار نکرد، ولی با یه پرینتر دیگه خیلی راحت کار کرد.
                        امتحانش ضرر نداره:
                        Windows AirPrint Installer iOS 5 for x86 x64.zip

نظر

دوستان
                          اگه پرينترتون وايرلس ويا پورت شبكه داشته باشه براحتى ميتونيد با يك روتر شبكه كنيد و بدون نياز به لپتاپ يا پى سى از آيديوايستون پرينت بگيريد ،
                          من كنن پيكسما ٣٥٠ وايرلس رو با اين شيوه نصب كردم ،

✳Send From ipad (Tapatalk)
                          ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 22-04-2012, 02:18 PM

نظر

با سلام
                            پرينتر من brother 7340 با اين دستگاه چجوري ميتونم با اي پد پرينت بگيرم
                            ممنون

نظر

سلام
                              اگر پرینتر شما پورت Ethernet داره اون رو به روتر وایرلس وصل کن و بعد با
                              آیپد به روتر وصل بشید و با air printer هر چیزی رو که دوست داشتین پرینت کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              ویرایش توسط Ehsanbagheri : https://i-phone.ir/forums/member/91046-ehsanbagheri در ساعت 24-06-2012, 11:04 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X