اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یه سوال فنی از برنامه نویسان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه سوال فنی از برنامه نویسان

سلام
    من دیروز برنامه vBulletin Mobile رو از خود سایت vBulletin خریدم.
    بعد یه سری اطلاعات از قبیل App ID و یه سری فایل های زیپ رو برام فرستاد که خودم بزارم تو App Store.
    حالا من چنتا سوال دارم از عزیزان برنامه نویس.
    من حتما باید حساب بانکی رو به اپل بدم که بشه توش پول هم ریخت؟؟ (برنامه رو میخام Free بزارم)
    نمیشه از این کارت های ۱ بار مصرف ۹۹ دلار رو پرداخت کنم؟

-------------
    خارج از همه اینها کسی هست که بتونه این برنامه من رو بزاره تو App Store. هر چقدر هم پولش بشه تقدیم میکنم.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    این vBulletin برای من فایل های زیر رو فرستاده تو یه ZIP

html : فولدر ( که آموزش گذاشتن تو App Store رو قدم به قدم با Information گذاشته)
    uploads : فولدر (که عکس محیط برنامه و آیکون برنامه توشه)
    a70be40215XX-AppleStore.1.1.2.zip: (تو این فایل زیپ یه برنامه با پسوند .app هست) حجم ۶ مگا بایت
    a70be40215XX-Simulator.1.1.2.zip: (تو این فایل زیپ یه برنامه با پسوند .app هست) حجم ۳ مگا بایت
    tools.zip: (تو این فایل زیپ یه فایل Help و resign.sh هست)

-----------------------------------------------------------------------------------
    کسی میتونه به من کمک کنه؟

دقیقا چیا باید بذاری توی AppStore؟ برنامه Vbulletin mobile را شما باید بذاری توی AppStore ?
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      دقیقا چیا باید بذاری توی AppStore؟ برنامه Vbulletin mobile را شما باید بذاری توی AppStore ?
      نه دوست من
      vBulletin Mobile رو بخام توضیح بدم اینجوری میشه گفت که:
      یه برنامه به من میفروشه که بتونم تو گوشی آیفون یه آیکون داشته باشم به اسم انجمن خودم.
      که وقتی باز میکنی انجمن خودم باز میشه. نه مثل Browser .. یه برنامه مثل Tapatalk ولی اختصاصی ماله انجمن Z مثالا ...

نظر

شما با کارت های یک بار مصرف هم اگه پرداخت کنید تا اطلاعات حساب بانکی یک شخص واقعی را بهش ندید ، فعال نمیشه Apple Developer Id

من نمی دونم ساختار و روش کار vbulletin برای کاری که شما میخواهید انجام چطوری هست ، اما یک کسی که Apple Developer Id داشته باشه ، بدون نیاز ثبت توی AppStore میتونه برنامه ها رو روی گوشی sync کنه.حالا این روشی که vbulletin پیش گرفته را ازش خبر ندارم. باید help را کامل بخونید تا روش کار دستتون بیاد.
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوست من تو App Store خود vBulletin یه برنامه داره که دقیقا همین برنامه رو من دارم. تنها فرقش اینه که مال من به انجمن خودم وصله.

کسی میتونه این برنامه رو بزاره تو App Store ؟؟ بخدا حاضرم همون ۹۹ دلار رو بدم بهش

نظر

این رو بگم به دوستان که اشتباه نشه.
            این برنامه کامل شده نیاز به برنامه نویسی نداره اصلا.

فقط و فقط باید بره رو App Store

نظر

باید apple id داشته باشین + شخص حقیقی + بهتره که در سایت tapatalk تنظیمات انجمن رو انجام بدین مثه همین سایت

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
                باید apple id داشته باشین + شخص حقیقی + بهتره که در سایت tapatalk تنظیمات انجمن رو انجام بدین مثه همین سایت
                دوست عزیز، این برنامه ها بهتر از تپاتاک هستند، فروم Modmyi برای آیفون و مک هست و برنامه داره رو اپ استور؛

ModMyMobile هم برنامه اختصاصی روی آندروید مارکت داره

جفتشون هم تپاتاک دارن

نظر

اگه کسی میتونه اعلام کنه
                  ویرایش توسط Mehdi_Zakhire : https://i-phone.ir/forums/member/9852-mehdi_zakhire در ساعت 29-11-2011, 12:33 PM

نظر

اگه مشکلی ندارین که به نام چه شخصی گذاشته بشه تو اپ استور من میتونم کمکتون کنم

نظر

چه برنامه ای رو می خواهید بذارید توی appstore؟
                      اطلاعات رو واسم پ.خ کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X