اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تغییر لوگو carrier

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش تغییر لوگو carrier

من هر چی گشتم تو سایت این آموزشو پیدا نکردم، گفتم شاید برای شما هم به درد بخور باشه
    میدونم داخل سورس سایت لوگوهای ایرانسل و همراه اول هستش، ولی شاید یکی بخواد نوآوری بکنه!!
    ابتدا شما باید برنامه "make it mine" یا "MIM" v" رو از cydia نصب کنید

عکسی رو که میخواهید به عنوان logo قرار بدید اولا باید به فرمت .png باشه، و سایزش هم ماکسیمم 75 در 20 باشه. شما دو تا لوگو لازم دارید چون یکی برای موقع مشکی بودن status bar هستش، یکی دیگه موقعی که رنگش توسیه. میتونید هر دوتاشو یکی بگذارید ولی من مثلا اونی که رو حالت مشکیه رو سیاه سفید کردم.
    یکی از لوگوها رو به این اسم rename کنید Default_CARRIER_ATT.png (در حالت توسی status bar نمایش داده میشه) یکی دیگه رو FSO_CARRIER_ATT.png (در حالت مشکی بودن status bar نمایش داده میشه)
    این دو تا فایل رو با استفاده از ifunbox یا ssh به آدرس زیر منتقل کنید

/System/Library/Carrier Bundles/ATT_US.bundle

همچنین این دو تا فایل رو به آدرس زیر نیز منتقل کنید

/var/mobile/Library/Carrier Bundle.bundle

حالا گوشی رو از کابل جدا کنید، یک بار restart کنید، برید داخل برنامه make it mine که از cydia ریخته بودید، حال تایپ کنید ATT (حتما با حروف بزرگ)، بعد "carrier" رو بزنید! لوگو مورد نظرتون اجرا میشه!
    موفق باشید
    یه نمونه!

دوست عزیز ایرانسل اینجوری جواب نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط kajdom نمایش پست ها
      دوست عزیز ایرانسل اینجوری جواب نمیده
      عزیز ربطی به اپراتور نداره که! این فقط لوگو AT&T که داخل گوشی هست رو تغییر میده به عکس دلخواهتون، MIM هم اپراتورتون رو به صورت مجازی میزاره AT&T ،شما امتحان کن تو MIM اسم carrier رو بزار CINGULAR ، خودش با فونت مخصوص و حروف کوچیک مینویسه یعنی لوگو cingular که تو گوشی هست رو میزاره . من الان رو ایرانسل هم امتحان کردم شد!
      یه بار دیگه امتحان کن موفق باشی

نظر

خوب واسه ایرانسل تنها راهش اینه که شما کلک بزنید اگه نمیخواین اسم بدارید کافیه
        fakecarrir یا make it mine را نصب کنید سپس emoji کیبورد رو فعال کنید و از اشکالی که داره استفاده کنید

امیدوارم که خوشتون اومده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط derick نمایش پست ها
          عزیز ربطی به اپراتور نداره که! این فقط لوگو at&t که داخل گوشی هست رو تغییر میده به عکس دلخواهتون، mim هم اپراتورتون رو به صورت مجازی میزاره at&t ،شما امتحان کن تو mim اسم carrier رو بزار cingular ، خودش با فونت مخصوص و حروف کوچیک مینویسه یعنی لوگو cingular که تو گوشی هست رو میزاره . من الان رو ایرانسل هم امتحان کردم شد!
          یه بار دیگه امتحان کن موفق باشی
          میشه یه آموزش کامل تصویریشو بذاری من همه این کارو کردم اما نشد

نظر

میشه یه آموزش کامل تصویریشو بذاری من همه این کارو کردم اما نشد
            دوست عزیز، من هر چی فکر کردم این آموزش چیز خاصی نداره که با تصویر بشه نشون داد! شما یه امتحان بکن، اون 2 تا نمونه تالیا رو که گذاشتم save کن تو کامپیوتر، بعد به اون اسم هایی که گفتم rename کن و بریز تو گوشی، و حتما تو MIM باید تایپ کنی ATT (حروف بزرگ و بدون "&" )

نظر

خوب واسه ایرانسل تنها راهش اینه که شما کلک بزنید اگه نمیخواین اسم بدارید کافیه
              fakecarrir یا make it mine را نصب کنید سپس emoji کیبورد رو فعال کنید و از اشکالی که داره استفاده کنید

امیدوارم که خوشتون اومده باشه
              میشه آدرس سورس رو بدین؟؟؟؟

نظر

تو cydia سرچ کنی میاره

نظر

نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                  میشه آدرس سورس رو بدین؟؟؟؟
                  بفرما دوست عزیز فقط آخرش هم یه / اضافه کن، اینجا میزارم میره اولش:d

نظر

منم تست کردم نشد نمیدونم چرا

نظر

ممنون، روی ایرانسل هم جواب داد.

دوستانی که مشکل دارن یک بار دیگه به کوچک و بزرگی حروف دقت کنن. احتمالا" اونجارو اشتباه کردن.

نظر

نمیشه برا ایپاد اوون بالا گوشه لوگو گذاشت ؟؟ از این راه نشد

نظر

این برنامه رو از Cydia بگیرین

(Make it Mine (MIM

نظر

همه ی مراحل رو رفتم ولی فقط میشه نوشته گذاشت نمیشه لوگو گذاشت

نظر

دوست عزیز مشکلت اینه که شما iPod دارید و آیپاد carrier نمیتونه داشته باشه این کار رو که آموزش دادم لوگو AT&T که داخل iPhone هست رو به لوگوی مورد دلخواهمون در میاره، هالا iPod شما از کجا AT&T داشته باشه که بخواین تغییرش هم بدید؟! موفق باشید
                              ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 26-09-2009, 08:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X