اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بازی modern combat3 کمکم کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بازی modern combat3 کمکم کنید

سلام به همه دوستان گلم من يه آيپد نيو جيلبريك شده دارم هيچ مشكلي هم با هيچ برنامه ي ندارهفقط بازي مدرن كومبات٣ رو چندبار دانلود كردم نصب كه ميكنم نصب همميشه اما وقتي كه بازي رو باز ميكنم بعد از اينكه آرم و اطلاعات بازي نمايشداده شد قبل از شروع بازي از برنامه ميپره بيرون و بسته ميشه جالب اينه. كه ورژن ٢ همين بازي نصبه و بدون هيچ مشكلي كار ميكنه اما با ورژن ٣ مشكلبسته شدن برنامه رو داره ممنون ميشم اگه كسي راه حلي بلده منو هم راهنماي كنه اسم بازي كه مشكل داره::modern combat3
    ویرایش توسط shekhahmad : https://i-phone.ir/forums/member/88285-shekhahmad در ساعت 01-09-2012, 09:03 PM

Re: مشکل در بازی modern combat3 کمکم کنید

نوشته اصلی توسط shekhahmad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گلم من يه آيپد نيو جيلبريك شده دارم هيچ مشكلي هم با هيچ برنامه ي ندارهفقط بازي مدرن كومبات٣ رو چندبار دانلود كردم نصب كه ميكنم نصب همميشه اما وقتي كه بازي رو باز ميكنم بعد از اينكه آرم و اطلاعات بازي نمايشداده شد قبل از شروع بازي از برنامه ميپره بيرون و بسته ميشه جالب اينه. كه ورژن ٢ همين بازي نصبه و بدون هيچ مشكلي كار ميكنه اما با ورژن ٣ مشكلبسته شدن برنامه رو داره ممنون ميشم اگه كسي راه حلي بلده منو هم راهنماي كنه اسم بازي كه مشكل داره::modern combat3
    ازىک جاى دىگه دانلود کنىد

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام
      امتحان کردم از چندجا اما بی فایده است

نظر

منم احتمال می دم کرک خوبی از بازی نصب نکردید.

نظر

مشکل در بازی modern combat3 کمکم کنید

اگه هک بازی رو از سیدیا ریختی هک رو پاک (منظورم هک بازی مدرن کامبت سه هست)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
          X