اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آپدیت کردن برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در آپدیت کردن برنامه ها

سلام دوستان،
    من گوشیم 4 با iOS 5.0.1 هست، 1 ماهی هست جیلبرک کردم، وقتی می خوام برنامه هامو آپدیت کنم ارور میده، برنامه رو چه از آیتیونز آپدیت کنم و سینک کنم چه از خود گوشی آپدیت می کنم نصفه دانلود و نصب میکنه بعد اسم برنامه میاد ولی آیکنش درست نمیشه رو آیکن که میزنم ارور میده که نمی تونه دانلود کنه.

تو این عکس وسط نصب کردن یهو اسم آیکن عوض شد به اسم برنامه ولی همین جوری رو نصب کردن مونده:

وقتی هم روش می زنم این پیغام رو میده

کسی میدونه چی کار کنم درست شه؟

هیچ کی چنین مشکلی نداشته تا حالا؟!؟!

نظر

از چیز پی استفاده کن.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

با وی p ان امتحان کن ببین حلل میشه یا نه

نظر

دوست عزیز برای من هم همین مشکل بود با چیز پی ان درست شد موفق باشید

نظر

بچه ها منم همین مشکل رو دارم , برنامه ها و بازی ها رو با آیتونز آپدیت کردم وقتی می خوام رو گوشی سینک کنم تا نصفه سینک می کنه و کامل نمی ریزه ! کسی می دونه چیکار باید کرد!؟
            اینم عکسش :
            آیفنون 4 جیلبریک 5.0.1

نظر

کسی نمی دونه مشکل از کجاست !؟

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1992 نمایش پست ها
                بچه ها منم همین مشکل رو دارم , برنامه ها و بازی ها رو با آیتونز آپدیت کردم وقتی می خوام رو گوشی سینک کنم تا نصفه سینک می کنه و کامل نمی ریزه ! کسی می دونه چیکار باید کرد!؟
                اینم عکسش :
                آیفنون 4 جیلبریک 5.0.1
                منم دقیقا همین مشکلو دارم برنامه ایی که رو گوشی دارم چه از اپل استور خود گوشی چه از آیتونز و چه از اینوستالوس موقع دانلود مشکلی نداره ولی زمان اینستال کردن برنامه ارور میده
                مگر این که برنامه مورد نظرو پاک کنم اون موقع نصب میشه بدون مشکل
                لطفا پیشنهاد ریستور که راحترین راه هستش رو ندید اونو خودم بلدم اشکال رو دوستان پیدا کنند

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان مشکل از چیز پی ان نیست، من از کامپیوتر دانلود می کنم با آیتیونز سینک میکنم، چیزی دانلود نمیکنم، اصلا وای فای هم خاموش یا روشن باشه فرقی نمیکنه، برنامه آپدیت نمیکنه، باید حتماً برنامه رو پاک کنم، دوباره نصب کنم، که هر دفعه همه تنظیمات به هم میریزه...

نظر

نوشته اصلی توسط sina1367 نمایش پست ها
                    سلام دوستان،
                    من گوشیم 4 با iOS 5.0.1 هست، 1 ماهی هست جیلبرک کردم، وقتی می خوام برنامه هامو آپدیت کنم ارور میده، برنامه رو چه از آیتیونز آپدیت کنم و سینک کنم چه از خود گوشی آپدیت می کنم نصفه دانلود و نصب میکنه بعد اسم برنامه میاد ولی آیکنش درست نمیشه رو آیکن که میزنم ارور میده که نمی تونه دانلود کنه.

تو این عکس وسط نصب کردن یهو اسم آیکن عوض شد به اسم برنامه ولی همین جوری رو نصب کردن مونده:

وقتی هم روش می زنم این پیغام رو میده

کسی میدونه چی کار کنم درست شه؟
                    با وی p ان حل می شه

نظر

نوشته اصلی توسط miladmiladafzal نمایش پست ها
                      با وی p ان حل می شه
                      اصلا به این موضوع ربطی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                        اصلا به این موضوع ربطی نداره
                        راست میگه، ربطی به وی p ان نداره، اصلا وای فای گوشی خاموش هست، اگه از کامپیوتر برنامه نصب کنی مشکل نداره، اگه آپدیت کنی برنامه ای رو ارور میده!

نظر

صبر کنید ..
                        X