اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Airblue Sharing

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Airblue Sharing

توی app store دو تا برنامه هست با نام airblue sharing. یکی اینکه فرق این دو تا با هم چیه؟ و سوال دیگه اینکه ظاهرا یه برنامه هم با نام airblue sharing توی سیدیا هست، فرق airblue sharing که توی اپ استور هست با airblue sharing سیدیا چیه؟ چون من می خواستم این برنامه رو اورجینالش رو بخرم می خواستم بدونم که از اپ استور بخرم یا از سیدیا؟ در ضمن سوال دیگه که پیش میاد اینکه اگه برنامه رو از سیدیا بخوام بخرم باید جیلبریک باشم؟

مرسی....

سلام
    من هم قبلا روی آیفون 4s جیلبریک بودم و ایربلوشیرنگ رو از سایدیا خریده بودم و از 5.1.1 تا 6.1.2 باهاش حال میکردم. چندی پیش هم تصمیم گرفتم با دنیای جیلبریک خداحافظی کنم و برم 7.1.2 و فقط اوریجینال حال کنم چند روز پیش یه سری تو اپستور زدم . منم دیدم که دو تا نرم افزار بهمین اسم اونجا هست . نزدیک بود که برم تو کار خریدشون که بعد از مطالعه مشخصات و عملکردشون به شک افتادم !!! حتی celest هم هست ولی اونم مشکوک میزنه از اساتید یکی هست راهنمایی کنه بگه حالا چیکار باید کرد؟ اینا با اونا فرق دارن؟؟

نظر

یعنی سوال ما اینقد پرت بود که صرف نمیکنه جواب بدین ؟!؟!؟!؟!

نظر

نوشته اصلی توسط googooly1971 نمایش پست ها
        سلام
        من هم قبلا روی آیفون 4s جیلبریک بودم و ایربلوشیرنگ رو از سایدیا خریده بودم و از 5.1.1 تا 6.1.2 باهاش حال میکردم. چندی پیش هم تصمیم گرفتم با دنیای جیلبریک خداحافظی کنم و برم 7.1.2 و فقط اوریجینال حال کنم چند روز پیش یه سری تو اپستور زدم . منم دیدم که دو تا نرم افزار بهمین اسم اونجا هست . نزدیک بود که برم تو کار خریدشون که بعد از مطالعه مشخصات و عملکردشون به شک افتادم !!! حتی celest هم هست ولی اونم مشکوک میزنه از اساتید یکی هست راهنمایی کنه بگه حالا چیکار باید کرد؟ اینا با اونا فرق دارن؟؟
        یعنی سوال ما اینقد پرت بود که صرف نمیکنه جواب بدین ؟!؟!؟!؟!
        برای استفاده بدون محدودیت از بلوتوث باید دیوایس خود را جیلبریک کرده و توییک AirBlue Sharing و نصب کنید.
        این اپلیکیشن ها چنین قابلیتی و به دیوایس شما اضافه نمیکند. تنها راه جیلبریک است.

نظر

سلام
          نوشته اصلی توسط spirit palsy نمایش پست ها
          توی app store دو تا برنامه هست با نام airblue sharing. یکی اینکه فرق این دو تا با هم چیه؟ و سوال دیگه اینکه ظاهرا یه برنامه هم با نام airblue sharing توی سیدیا هست، فرق airblue sharing که توی اپ استور هست با airblue sharing سیدیا چیه؟ چون من می خواستم این برنامه رو اورجینالش رو بخرم می خواستم بدونم که از اپ استور بخرم یا از سیدیا؟ در ضمن سوال دیگه که پیش میاد اینکه اگه برنامه رو از سیدیا بخوام بخرم باید جیلبریک باشم؟

مرسی....
          اپ های داخل اپل استور فقط اسمشون مثل اونها هست ولی کارکردشون ربطی نداره (یه جورایی دارن مردم رو قول میزنن و ملت به خواطر شباهت اسمی بیان این برنامه ها رو از اپ استور بخرن و در اصل برنامه ها بلا استفاده هست)

نظر

دوست عزيز بايد جيلبريك كني و از سيديا بگيريش اورجينالش رو اگه خواستي ميتوني از اين لينك بخري
            فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store

نظر

صبر کنید ..
            X