اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شارژ خالی کردن ایپد ایر 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شارژ خالی کردن ایپد ایر 2

سلام یه ایر 2 دارم که جیلبریکش کردم و چنتا توییک زدم روش.هیچ مشکلی نداشت تا اینکه یه شب 100% شارژش کردم و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم 40% شده!در صورتی که همه برنامه ها بسته و وای فای و... خاموش بود.اما در حالت عادی که باهاش کار میکنم عادی شارژش کم میشه تا دوباره قفل میشه تو 2ساعت 20% کم میکنه!دوباره 100%ش کردم و تنظیماتشو ریست کردم و همه توییک هایی که نصب کرده بودمو غیر فعال کردم بعد از چند ساعت رفتم دیدم شده 72%!فکر کردم کسی میره باهاش کار میکنه،رمزشم عوض کردم اما فایده ای نداشت.
    تو فکر ریستورم نیستم چون 80 گیگ برنامه روش دارم
    ممنون میشم کمکم کنید

ممکنه به توییک هایی که از سیدیا نصب کردید باشه. از اخرین توییک ها شروع کنید به حذف ببینید حل میشه یا نه.
    در ضمن اگر مدت زیادی که آیپد رو خریداری کردیسد. یک بار بزارید خالیه خالی بشه بعد تو حالت خاموش بزارید کامل شارژ بشه، ممکن اوضاع کمی بهتر بشه

نظر

من این مشکل را داشتم از جیلبرک درش آوردم مشکلم کاملا حل شد
      ولی الان با ورژن ۸.۳ منتظر جیلبرک هستم
      چون جیلبرکت میپره

- - - - - - - - - -

من این مشکل را داشتم از جیلبرک درش آوردم مشکلم کاملا حل شد
      ولی الان با ورژن ۸.۳ منتظر جیلبرک هستم
      چون جیلبرکت میپره

نظر

دوستان سلاممنم یه ایر ۲ دارم که جیلبریک نشده ولی مشکل پرش شارژ داره ...
        مثلا بازی میکنم یا وقتی میرم تو اینترنت و کارم تموم میشه و همه برنامه ها رو میبندم و بعد در اسمارت کیس رو میبندم ، بعد از یکی دو دقیقه که دوباره بازش میکنم میبینم مثلا شارژش که ۹۱ بوده ، شده ۸۸ !!!
        این خیلی منو نگران کرده !!! چیکارش کنم به نظرتون ؟؟
        این آپدیت جدیده هم که اومده رو دانلود و نصب نکردم چون ترسیدم که نصب آپدیت جدید شرایطی داشته باشه که من ندونم و باعث آسیب به دستگاه بشه ... مثلا گفتم شاید باید در حین دانلود و نصب شارژ دستگاه یه مقدار خاصی باشه و اینجور چیزا !!!
        یه مورد دیگه هم هست که به خاطر قیمت اسمارت کیس اپل یه اسمارت کیس "های کپی" گرفتم ... حالا نمیدونم که آیا مشکل شارژش مربوط به آهنربای کیس میشه یا نه ؟؟؟ اصلا ضرر نداره این آهنربا ؟؟ چون فکر کنم اسمارت کیس اصلی اپل آهنربا نداره !!
        ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین و راهنمایی کنین ...
        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
          مثلا بازی میکنم یا وقتی میرم تو اینترنت و کارم تموم میشه و همه برنامه ها رو میبندم و بعد در اسمارت کیس رو میبندم ، بعد از یکی دو دقیقه که دوباره بازش میکنم میبینم مثلا شارژش که ۹۱ بوده ، شده ۸۸ !!!
          این آپدیت جدیده هم که اومده رو دانلود و نصب نکردم چون ترسیدم که نصب آپدیت جدید شرایطی داشته باشه که من ندونم و باعث آسیب به دستگاه بشه ... مثلا گفتم شاید باید در حین دانلود و نصب شارژ دستگاه یه مقدار خاصی باشه و اینجور چیزا !!!
          یه مورد دیگه هم هست که به خاطر قیمت اسمارت کیس اپل یه اسمارت کیس "های کپی" گرفتم ... حالا نمیدونم که آیا مشکل شارژش مربوط به آهنربای کیس میشه یا نه ؟؟؟ اصلا ضرر نداره این آهنربا ؟؟ چون فکر کنم اسمارت کیس اصلی اپل آهنربا نداره !!
          مرسی
          نه عزیزم ببینید من با اپل صحبت کردم گفتن این مشکل به دلیل اینکه فریمور مشکل دارد به وجود می اید یکبار ریستور کنید و بعد هم جلبرک نکنید اگر درست نشد بهم بگید راه بعدو بگم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
          مرسی
          نه عزیزم ببینید من با اپل صحبت کردم گفتن این مشکل به دلیل اینکه فریمور مشکل دارد به وجود می اید یکبار ریستور کنید و بعد هم جلبرک نکنید اگر درست نشد بهم بگید راه بعدو بگم

نظر

صبر کنید ..
          X