اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

با سلام خدمت تمامي كاربران
    در اين تاپيك شما مي توانيد سوالات خود را در رابطه با اي پد 2 مطرح كنيد.
    with

سلام کاربران و مدیران محترم.پیرو تایپیک دیروز (reset all setting = نابودی) ،دستگاه ایپد2 خود را که در فریمور 4.3.3 به این روز افتاده بود،دوباره روی فریمور 4.3.3 ریستور کردم.ریستور انجام شد ولی در مرحله اخر دستگاه با ارور 1013 به حالت ریکاوری مد رفت.سپس من با برنامه tiny umbrella هر چه سعی کردم exit recovery بکنم نشد که نشد.حالا من موندم و یک ایپد2 که تو ریکاوری مد (کابل +ایتونز)مونده.دوستان و مدیران عزیز خواهش میکنم کمکم کنید.در ضمن من shsh روی 4.3.3 روسیو داشتم.بالای cydia و توی مک و برنامه yiny هم نشون میداد.از این بابت مطمئنم.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
      سلام کاربران و مدیران محترم.پیرو تایپیک دیروز (reset all setting = نابودی) ،دستگاه ایپد2 خود را که در فریمور 4.3.3 به این روز افتاده بود،دوباره روی فریمور 4.3.3 ریستور کردم.ریستور انجام شد ولی در مرحله اخر دستگاه با ارور 1013 به حالت ریکاوری مد رفت.سپس من با برنامه tiny umbrella هر چه سعی کردم exit recovery بکنم نشد که نشد.حالا من موندم و یک ایپد2 که تو ریکاوری مد (کابل +ایتونز)مونده.دوستان و مدیران عزیز خواهش میکنم کمکم کنید.در ضمن من shsh روی 4.3.3 روسیو داشتم.بالای cydia و توی مک و برنامه yiny هم نشون میداد.از این بابت مطمئنم.
      با برنامه fix recovery هم تست کنید شاید از این حالت بیاد بیرون.
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        با برنامه fix recovery هم تست کنید شاید از این حالت بیاد بیرون.
        میشه لطف کنید توضیح مختصری بدید.تا حالا با این برنامه کار نکردم.چه ورژنی رو باید استفاده کنم؟
        اینترنت هم لازمه؟

نظر

روش دیگه هم اینه که با tiny umbrella به راحتی با زدن روی گزینه exit recovery کلیک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
            روش دیگه هم اینه که با tiny umbrella به راحتی با زدن روی گزینه exit recovery کلیک کنید.
            سلام.این کار رو انجام دادم ولی نشد.

نظر

رفيق يك بار ديگه ريستور كن ولي با iREB به dfu ببر
              نبايد ١٠١٥ بگيرى

" Tapataking *** مصطفي "

نظر

سلام آقا ترخدا به این سوالام جواب بدید ازتون خواهش می کنم ببخشید تفاوت آیپد2 با آیپد1 در قطعه ی 3g این هست که در آیپد1 قطعه ی 3g کنار آیپد قرار گرفته ولی در آیپد2 قطعه ی 3g در بالا قرار گرفته دیگه.درسته؟
                خواهش می کنم جواب بدید

نظر

نوشته اصلی توسط mehdimmm نمایش پست ها
                  سلام آقا ترخدا به این سوالام جواب بدید ازتون خواهش می کنم ببخشید تفاوت آیپد2 با آیپد1 در قطعه ی 3g این هست که در آیپد1 قطعه ی 3g کنار آیپد قرار گرفته ولی در آیپد2 قطعه ی 3g در بالا قرار گرفته دیگه.درسته؟
                  خواهش می کنم جواب بدید
                  اینی که شما می گید رو من اطلاعی ندارم اما iPad1 و iPad2 تفاوت های زیادی دارند مثل پردازنده ها شون (آیپد1 پردازنده A4 رو داره اما آیپد2 پردازنده 2 هسته ای A5 رو ) ، ضخامت شون که آیپد 2 نازکتره و....

نظر

من می خوام بدونم تفاوت ظاهری آیپد1 با آیپد2 چیه یعنی چجوری با نگاه کردن میشه فهمید که آیپد1 هست یا2؟
                    ممنون میشم جواب بدید

نظر

خوب آیپد 2 نازکتره ، کیفیت تصویرش بیشتره و ... ! و فکر میکنم منظورتون از 3g همون قطعه سیاه که روی آیپد هستش ! اونا در 2 تا آیپد هم در بالا قرار دارن و تفاوتی ندارن .
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

این camera kit رو چی کار کنیم ؟ هنوز کار نمیکنه !
                        همچنین کیبورد بلوتوث اپل هم به آیپد وصل نمیشه !

نظر

سلام دو سوال۰اول اینکه بلوتوث ایپد ۲ رو چطور و با چه نرم افزاری با لپتاپ مک اپل pair کنیم ?هر کاری کردم نشد اصلا پیدا نمیکنه لپ تاپ رو۰دوم اینکه خراش افتاده رو دستگاهم روشی راهی هست واسه اژ بین بردن خراشها?نامرد نمیدونم از کجا اومده خراشها

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                            این camera kit رو چی کار کنیم ؟ هنوز کار نمیکنه !
                            همچنین کیبورد بلوتوث اپل هم به آیپد وصل نمیشه !
                            چند روز پیش روی سیدیا برام یک آپدیت اومده بود که تو توضیحاتش زده بود برای حل مشکلات جیلبرکمی 3 هست و حتی رفع مشکل کمراکیت رو هم ذکر کرده بود.من نصبش کردم اما کمراکیت ندارم که چک کنم. شما با اون آپدیت رو انجام دادی و باز مشکل داری؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                              سلام.با تشکر از تمام کاربران عزیز مشکل من با اپدیت tiny خیلی راحت حل شد.

نظر

صبر کنید ..
                              X