اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل خمیدگی بدنه در آیفون ۶ پلاس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل خمیدگی بدنه در آیفون ۶ پلاس

تنها چند روز بعد از عرضه آیفون های جدید٬ گزارش چند کاربر مبنی بر خمیدگی بدنه آیفون ۶ پلاس٬ باعث شگفتی اهالی دنیای تکنولوژی شد.

Hanzoh یکی از این کاربرهاست که ماجرای خود را اینطور تعریف کرد :

دیروز٬ ساعت ۱۰ صبح آیفونم رو توی جیب چپ جلوی شلوارم گذاشتم و بعد از ۴ ساعت رانندگی به عروسی رفتم و نزدیکهای صبح به خونه برگشتم. یعنی در مجموع ۱۸ ساعت آیفون توی جیب من بود در حالیکه بیشتر این ساعت رو من نشسته بودم. وقتی آیفونم رو از جیبم در آوردم و روی میز قرار دادم٬ متوجه تغییر شکل پشت اون شدم.

DevinPitcher هم در تایید حرف این کاربر گفت :

یکی از دوستای من هم این اتفاق واسش افتاد٬ گوشی رو گذاشت توی جیبش و بعد از اینکه از ماشینش پیاده شد٬ گوشی این شکلی شده بود :

PD13 هم در ادامه گفت :

الان صحبت های شما رو دیدم و خواستم تجربه خودم رو به اشتراک بذارم. دقیقاْ بعد از ۱۲ ساعت از خرید آیفون جدیدم٬ تصادف کوچکی داشتم در حالی که آیفون توی جیبم بود که نتیجه اون رو میبینید٬ البته شیشه روی گوشی چیزیش نشد ولی LCD ترک خورد که خدارو شکر اپل داره اون رو برام تعویض میکنه.

در نتیجه این گزارشات٬ ویدئویی از Unbox Therapy تهیه شده است که چگونگی خم شدن آیفون ۶ پلاس را با فشار دست یک فرد نشان می دهد.

متاسفانه آیفون ۶ پلاس مقاومت زیادی از خود نشان نداده و خمیدگی کاملا محسوسی داشته است. با توجه به وارد شدن نیرو به مرکز گوشی٬ خمیدگی در سمت چپ گوشی اتفاق افتاده و در جهت دکمه های صدا و سایلنت مقاومت گوشی بالاتر بوده.

منبع خبر : iClarified

با توجه به بدنه آلومینیومی آیفون ۶ پلاس و اندازه بزرگ آن٬ خم شدن آن دور از ذهن نیست٬ شاید اگر اپل بجای آلومینیوم از شیشه و پلاستیک استفاده میکرد٬ همانند آزمایشاتی که روی Galaxy Note 3 انجام گرفت بعد از فشار زیاد شاهد هیچ تغییر شکلی نبودیم.

موضوع فوق آنقدر هم موضوع جدیدی نیست٬ در نسل های گذشته مشکلاتی مشابه گزارش شده که جدی نبوده و بیشتر تبلیغات رسانه ای محسوب می شد. البته باید منتظر گزارشات بیشتر باشیم که در این صورت این موضوع می تواند مسئله ساز باشد.

oppo

blackberry

iPad

iPad

iPad

iPhone 4

iPhone 5

iPhone 5s

mac book air

Samsung Galaxy s5

Sony Xperia z1

صبر کنید ..