اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه کیفیت صدا و تصویر و مخصوصا مصرف اینترنت سیمکارت در برنامه های viber -- oovoo -- skype -- line -- facetime

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مقایسه کیفیت صدا و تصویر و مخصوصا مصرف اینترنت سیمکارت در برنامه های viber -- oovoo -- skype -- line -- facetime

سلام به همه ی دوستان
    در ابتدا امیدوارم این تاپیکو در جای درستش ایجاد کرده باشم، اگر نه که مدیران زحمتشو بکشن جابجا کنن
    من قراره برای پروژه کاری به استانبول سفر کنم و مدت زمان موندنم هم اصن معلوم نیست چقدر هست
    برای ارتباط با ایران میخوام از یه مسنجری استفاده کنم که در وهله اول کیفیت صدای خوبی در تماسهای صوتی داشته باشه دوم مصرف اینترنتش در پایینترین حد باشه ( اینو میگم چون اینترنت اپراتورهای تلفن همراه در ترکیه از ایران گرونتر هستش و مطمعن هستم اینقدر از ایران تماس میگیرن که بیچاره میشم)
    حالا از شما عزیزان کمک میخوام و تجربه ی خودتون و یا اقوامی که در خارج از کشور دارینو بگین، حداقل دو تا برنامه از برنامه های بالا رو بهم معرفی کنین تا من فقط از اونا استفاده کنم، واقعا تا حالا برام اینطوری پیش نیامده بودش. ضمنا در نظر بگیرین که مثلا فقط میخوام از نت سیمکارت استفاده کنم و دیگه برای منزل adsl نمیگیریم.
    خیلی سپاسگذار میشم از راهنماییتون. بازم مر30

در درجه اول facetime از همه بهتره، چه کیفیت صدا چه تصویر.

بعدی هم viber. کیفیت صداش خیلی خوبه، تصویر خیلی جالب نیست.

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

عزیز ، مرسی از اینکه گفتین، حالا یه مطلبی، مصرف اینترنتشون چطور؟ البته من تماس صوتی از اسکایپ و فیس تایم با همین اینترنت ذغالی همراه اول که گرفتم خداییش خیلی خوب بود برام، البته طرف مقابلم از نت منزل استفاده میکرد

نظر

نوشته اصلی توسط majid2124 نمایش پست ها
        عزیز ، مرسی از اینکه گفتین، حالا یه مطلبی، مصرف اینترنتشون چطور؟ البته من تماس صوتی از اسکایپ و فیس تایم با همین اینترنت ذغالی همراه اول که گرفتم خداییش خیلی خوب بود برام، البته طرف مقابلم از نت منزل استفاده میکرد
        تماس تصویری با facetime برا من هر دقیقه حدود 1 -1.2 مگ اینترنت مصرف می کنه.

ولی مقدار مصرف دقیق رو نمیشه گفت، چون هرچی سرعت بالاتر باشه کیفیت تصویر بهتری میده و پهنای باند بیشتری هم مصرف می کنه. مصرفش مقدار ثابتی نیست که بگی دقیقا دقیقه ای فلان مگ مصرف میشه.

نظر

صبر کنید ..
        X