اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در رستور به 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در رستور به 5.1

سلام به همه
    من یه مشکلی داشتم موقع رستور به 5.1 بازم errore 3194 میده از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنماییم کنن
    itunes آخرین ورژن هستش فریم ور هم 5.1
    3جی اس
    مرسی

لطفا سوالتون رو يه جا مطرح كنيد

پاسخ داده شده :*http://www.i-phone.ir/forums/thread55992-29.html

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_eve نمایش پست ها
      سلام به همه
      من یه مشکلی داشتم موقع رستور به 5.1 بازم errore 3194 میده از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنماییم کنن
      itunes آخرین ورژن هستش فریم ور هم 5.1
      3جی اس
      مرسی
      سلام بر تو دوست گلم
      ارور 3194 مربوط به فایل هاست هست
      فایل هاست رو سرچ بکنید در قسمت بالای سایت هست
      قبل از اینکه تایپک بزنی دوست گلم بهتره سرچ کنی تا همه ی بچه ها که مشکل تو رو دارن گیج نشن و با انبوهی از مشکلات روبرو نشن
      مرسی از تو

نظر

سلام در ریستور 3gs به 5.1 تو آخر نصب ارور 29 میده، کسی میدونه چیه و چیکار باید کرد؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط narse_2001 نمایش پست ها
          سلام در ریستور 3gs به 5.1 تو آخر نصب ارور 29 میده، کسی میدونه چیه و چیکار باید کرد؟ با تشکر
          این ایراد معمولا سخت افزاریه کابلت رو عوض کن و اگه نشد با یه کامپیوتر دیگه ریستور کن
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

کابل رو عوض کنید
            و اگر نه ببرین dfu مود وو دوباره سعی کنید

نظر

دوستان گلم لطفا کمک کنید . یه iPhone 3GS از کانادا اومده لاک بود ، جیل کردم آنلاک نشد چون Modem firmwaresh 5.14بود آپدیت به 5.1 کرم الان بالا نمیاد و تو اون قسمت کابل سفید و آیتیونز مونده . SHSHهم ندارم ..... از اساتید تقاضای کمک فوری دارم

نظر

نوشته اصلی توسط eng_ali نمایش پست ها
                دوستان گلم لطفا کمک کنید . یه iphone 3gs از کانادا اومده لاک بود ، جیل کردم آنلاک نشد چون modem firmwaresh 5.14بود آپدیت به 5.1 کرم الان بالا نمیاد و تو اون قسمت کابل سفید و آیتیونز مونده . Shshهم ندارم ..... از اساتید تقاضای کمک فوری دارم
                به 4.1 ريستور كنيد و بعد با رد استو بتا 5 بيس باند رو به 6.15 آپ كنيد و با اولترا اسنو اكتيو كنيد ....

نظر

واقعا ممنونم از جواب سریعتون الان اومد بالا فقط میخواستم بدونم بیس باند رو چطور میتونم ارتقا بدم بزرگوار

نظر

نوشته اصلی توسط eng_ali نمایش پست ها
                    واقعا ممنونم از جواب سریعتون الان اومد بالا فقط میخواستم بدونم بیس باند رو چطور میتونم ارتقا بدم بزرگوار
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread25643.html

نظر

صبر کنید ..
                    X