اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دو تا سوال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دو تا سوال

سلام.خسته نباشی.ببخشید که تایپیک جدا زدم برا سوالم

1-من یه ایفون 4 دارم که قبلا جلبریک کردم.بعد از 7یا 8 ماه اومدم ریستور کنم گوشیمو کلا خاموش شد و دیگه روشن نشد.باید چیکارش کنم
    2-پسرم ایپد 2 داره که بازم اونو جلبریک کردم.الان می خوام اپدیت کنم الان توش موندم.و تمام برنامه اش با ایدی ایتونز من وصله.سوال اینه که اگه بخوام ببرم بیرون براش از اول رستور کنن ایدی من چی میشه.اونجا میتونن به اطلاعات ایتونز من دست پیدا کنن.چون روی گوشیم کلی عکس داشتم.برا همین نمی دونم اصلا کار درستی هست که گوشی و ایپد رو ببرم بیرون یا نه؟؟ممنونتون میشم اگه جواب بدین

نوشته اصلی توسط فرزانه64 نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشی.ببخشید که تایپیک جدا زدم برا سوالم

1-من یه ایفون 4 دارم که قبلا جلبریک کردم.بعد از 7یا 8 ماه اومدم ریستور کنم گوشیمو کلا خاموش شد و دیگه روشن نشد.باید چیکارش کنم
    2-پسرم ایپد 2 داره که بازم اونو جلبریک کردم.الان می خوام اپدیت کنم الان توش موندم.و تمام برنامه اش با ایدی ایتونز من وصله.سوال اینه که اگه بخوام ببرم بیرون براش از اول رستور کنن ایدی من چی میشه.اونجا میتونن به اطلاعات ایتونز من دست پیدا کنن.چون روی گوشیم کلی عکس داشتم.برا همین نمی دونم اصلا کار درستی هست که گوشی و ایپد رو ببرم بیرون یا نه؟؟ممنونتون میشم اگه جواب بدین
    1- وقتی گوشیتونو به pc وصل میکنید روی گوشی علامت ایتونز میاد یا ایتونز گوشی رو نمیشناسه؟
    ۲-وقتی چیلبریک باشه شما نمیتونی اپدیت چون اگه اپدیت شه دیگه بالا نمیاد و روی ارم اپل میمونه!
    شما اصلا نیاز نیست که بدید بیرون! شما فریمور مخصوص مدل ایپد رو دانلود کنید و ریستور کنید و اگه عکسی داخل ایکلود دارید بعد ریستور دوباره میتونید به گوشی برگردونید! و قبل ریستور با ایتونز هم یه بک اپ بگیرید!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

خیلی از جوابتون ممنونم

نظر

صبر کنید ..
      X