اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست بهترین سورس برای ios7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست بهترین سورس برای ios7

سلام
    خوشبختانه بعد مدتها ios7 جیلبرگ شد

من چند سورس که قبلا می شناختم را ادد کردم متاسفانه خیلی هاش جواب نداد

دوستانی که اطلاع دارند لطفا بهترین سورس ها را برای ios7 معرفی کنند

ممنون
    ویرایش توسط nasr2000 : https://i-phone.ir/forums/member/7230-nasr2000 در ساعت 23-12-2013, 02:57 PM

نوشته اصلی توسط nasr2000 نمایش پست ها
    سلام
    خوشبختانه بعد مدتها ios7 جیلبرگ شد

من چند سورس که قبلا می شناختم را ادد کردم متاسفانه خیلی هاش جواب نمداد

دوستانی که اطلاع دارند لطفا بهترین سورس ها را برای ios7 معرفی کنند

ممنون
    برای جیلبریک فعلاً زوده دوست عزیز هنوز یکسری باگهاش رفع نشده،یه سرچ تو تو..یی...تر بزنی متوجه میشی

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

من از همین سایت متوجه شدم و جیلبرگ کردم

حالا اگر مشکلی داره نمیدونم

http://www.i-phone.ir/forums/thread91706.html

نظر

APPVV Cydia Repo
        از اینجا appsync 5.6 رو نصب کن رو 7 کار میکنه

نظر

برنامه کرک شزه نصب نمیشه

نظر

دوستان گرامي ميتونن چند روز بعد اين سورس رو براي app sync for ios 7.X اد كنن:
            http://cydia.evad3rs.net/repo
            براي مشاهده متن كامل توضيخات به لينك زير مراجعه كنيد:
            Appsync iOS 7 - How To Install Appsync iOS 7 iPhone, iPod Touch, iPad - Evad3rs Jailbreak iOS 8

نظر

اگه اپ سینک برای این نسخه وجود نداره پس جلبریک دیگه چیه؟به چه کاری میاد وقتی نمیشه برنامه نصب کرد؟
              یعنی این تیمی که روی جلبریک کار کرده به این نکته توجه نداشته؟حتما یه فکری یا یه راه حلی میاد
              نظر شما دوستان چیه؟

نظر

گروه Evad3rs در حال كار بر روي اپ سينك هستند
                به تاپيك بالايي من توجه كنيد و براي توضيحات بيشتر به لينك پاييني مراجعه كنيد( سايت Evad3rs)

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                  اگه اپ سینک برای این نسخه وجود نداره پس جلبریک دیگه چیه؟به چه کاری میاد وقتی نمیشه برنامه نصب کرد؟
                  یعنی این تیمی که روی جلبریک کار کرده به این نکته توجه نداشته؟حتما یه فکری یا یه راه حلی میاد
                  نظر شما دوستان چیه؟
                  دوست عزیز مگه جیلبریک فقط برای app sync می باشد!
                  با جیلبریک می توانید خیلی از برنامه کاربردی که اپل اجازه استفاده آن را نمی دهد می توانید استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                    نظر شما دوستان چیه؟
                    دوست عزیز زود قضاوت نکن. به این تاپیک برو و ببین جیلبرک فقط نرم افزار کرک شده نیست http://www.i-phone.ir/forums/thread80981.html

نظر

من با 25pp برنامه کرک رو نصب کردم ولی چرا برنامه ها توی صفحه 3.5اینچی باز میشن.انگار داری توی 4 نگاه میکنی

نظر

دوست عزیز تا اونجایی که میدونم و شنیدم اکثر افراد برای نصب برنامه های کرک جلبریک رو انجام میدن حالا در کنارش دسترسی به فایلهای سیستمی و یه سری برنامه کاربردی هم وجود داره و بنده هم منکر این قضیه نشدم .عرض بنده چیز دیگه ای بود!

نظر

به نظر من مدیران یه تاپیکی بزنن تحت عنوان "توییک های " سازگار با ورژن 7 و توییک هایی که روی ورژن 7 جواب میده رو با سورس بزارن
                          ممنون

نظر

من جیلبریک کردم راحت داره جواب میده ضمنا پچ های بعدش اشکالات رو رفع میکنه مثل همیشه تازه مشکل داشت یه ریستور کردن و ریختن بک اپ کار داره

نظر

من نصبش کردم جواب نداد ، بغیر از نصب کار دیگه ای باید انجام بدم ؟ !

نظر

صبر کنید ..
                              X