اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست کمک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست کمک

سلام خسته نباشید آقا من به 1 مشکلی برخوردم امید وارم که راه حلی داشته باشین و منو نجات بدین

من با آیتونز دانلود کرده بودم حدود 300 بازی و برنامه که اشتباهی دیشب 50 تا بز بازی و برنامه هامو پاک کردم می خواستم بدونم میشه دوباره اون بازی ها رو دانلود کنم ؟
    یعنی تو آیتونز جایی هست که من برم تو اکانتم دوباره او دانلودامو دانلود کنم 1 سری از بازی ها که پولی بودن مثلا تو 1 روز فری شده بودن من دانلود کردم می تونم دوباره اونارو دانلود کنم
    ممنون اگه راهنمایی کنید

نوشته اصلی توسط pc_helper نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید آقا من به 1 مشکلی برخوردم امید وارم که راه حلی داشته باشین و منو نجات بدین

من با آیتونز دانلود کرده بودم حدود 300 بازی و برنامه که اشتباهی دیشب 50 تا بز بازی و برنامه هامو پاک کردم می خواستم بدونم میشه دوباره اون بازی ها رو دانلود کنم ؟
    یعنی تو آیتونز جایی هست که من برم تو اکانتم دوباره او دانلودامو دانلود کنم 1 سری از بازی ها که پولی بودن مثلا تو 1 روز فری شده بودن من دانلود کردم می تونم دوباره اونارو دانلود کنم
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    سلام
    برنامه و بازیها رو از روی دیوایس پاک کردید یا از روی کامپیوتر...؟

اگر از روی دیوایس پاک کردید میتونید از مسیر زیر در کامپیوتر به فایلهای اصلی دسترسی پیدا کنید

C:\Users\User name\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

و اگر از این مسیری که اعلام کردم برنامه ها رو پاک کرده باشید باید دوباره آنها را دانلود کنید.
    در نهایت میتونید یک بار دیوایس رو به سیستم وصل کنید و از داخل آیتونز به مسیر زیر بروید:

File\Devices\Tansfer Purchases

و آن را اجرا کنید و دوباره به مسیر قبلی روی کامپیوتر مراجعه کنید
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-05-2014, 11:53 AM

نظر

سلام نه متاسفانه از رو سیستم پاک شده رو گوشی هم نصب نکرده بودم چی کار باید بکنم راهی هست یا نه ؟

اگه میشه با دانلود دوباره بازم داشته باشم برنامه ها رو اشکال نداره دباره دانلود میکنم فقط بشه
      ویرایش توسط pc_helper : https://i-phone.ir/forums/member/8581-pc_helper در ساعت 24-05-2014, 12:36 PM

نظر

از عنوان مناسب استفاده کنید. فکر کنم بعد از چهار سالی که تو انجمن هستید٬ باید این موضوع رو بدونید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
        X