اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل کردن مشکل کند اجرا شدن بعضی ویدئو های hd در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حل کردن مشکل کند اجرا شدن بعضی ویدئو های hd در آیفون

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان .
    دیگه فکر کنم همه دوستان بدونند که آیفون بعضی از فرمت ویدیو های HD رو نمیتونه روون اجرا کنه (مانند بعضی از فایل های mkv یا avi) خب یه راهی پیدا کردم که بتونیم این فایل هارو عینا و دقیقا با همون کیفیت ، بدون کوچکترین کند بودنی تماشا کنیم . من به این موضوع پی بردم که از قرار معلوم استیو جون ارادت خاصی به فرمت MP4 داره!!(انواع فایل های MP4 به صورت کاملا روون روی آیفون اجرا میشه) خب برای این کار باید یه مبدل قوی و همه کاره داشته باشیم که فکر میکنم بهترینشو دوست عزیزم آقای hamid GH قرار دادند . برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید :
    مبدل فوق العاده سريع و با كيفيت - انجمن تخصصی آیفون

خب بریم سراغ آموزش : برای این کار فقط لازمه که فایل ویدئویی HD مورد نظرتون رو به فرمت mp4 HD تبدیل کنید ، به صورت زیر :

1. همونطور که در تصویر میبینید در قسمت HD video file روی MP4 HD file کلیک میکنیم :

2. سپس فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

3 : حالا در قسمت output directory محل انتقال فایل جدید رو و در قسمت conversion mode نوع فایل HD رو انتخاب میکنیم . (توجه : اگر دلتون خواست میتونید به راحتی به 1080p کانورت کنید چون آیفون به راحتی اجراش میکنه ) و سپس روی Start کلیک میکنیم :

و 4 : می ایستیم تا فایل مورد نظر کانورت شه و بریزیمش رو آیفونو حالیشو ببریم !

کپی کردن با ذکر منبع مجاز میباشد
    ویرایش توسط D@rKnEsS : https://i-phone.ir/forums/member/30632-d-rkness در ساعت 22-12-2010, 04:28 PM
صبر کنید ..
X