اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دستگیری دزد نگون بخت با برنامه Find my iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دستگیری دزد نگون بخت با برنامه Find my iPhone

پلیس نیویورک گزارش کرد که سارقی که یک دستگاه آیفون ۴ را از یک رستوران ایتالیایی به سرقت برده بود را در عرض نیم ساعت دستگیر کرده است.

رابرت گالند افسری که این دزد را دستگیر کرده است در این مورد می*گوید:”ما یک تماس از یک صندوقدار در رستوران ایتالیایی توکی دریافت کردیم که در ان صندوقدار اظهار می*کرد که تلفن همراهش توسط یک مرد به زور اسلحه گرفته و به سرقت برده شده است و من بلافاصله از او پرسیدم که نرم افزار Find my iPhone را بر روی گوشی خود فعال کرده است که خوشبختانه صندوقدار چنین کاری را انجام داده بود”.

گارلند بلافاصله شناسه یا همان Apple ID قربانی را بر روی آیفون خود وارد می*کند و با استفاده از سرویس iCloud متوجه محل دزد بر روی دستگاه می*شوند و بلافاصله به همراه همکار خود به سراغ سارق می*روند.
    از آنجایی که سارق ظاهرا نمی*دانست که چگونه این قابلیت را خاموش کند پلیس قادر به ردگیری او شد و در ضمن با فعال بودن گزینه پخش صدا هنگامی که شما در نزدیکی سارق قرار دارید دستگاه مبادرت به پخش صدا می*کند که در نهایت منجر به دستگیری سارق شد و در عرض نیم ساعت آیفون به صاحب اصلی*اش بازپس داده شد. باید به این پلیس دانا و زرنگ در استفاده از تکنولوژی آفرین گفت.

منبع: فارنت
    ویرایش توسط amir6988 : https://i-phone.ir/forums/member/78688-amir6988 در ساعت 29-02-2012, 09:42 PM

من شنيدم با رستور غير فعال ميشه

نظر

با ریستور چرا اگه دزد زرنگ باشه میتونه دستی بره و خاموشش کنه یا دسترسی به اینترنت رو محدود کنه مثلا سیم کارت رو در بیاره و به مکانی بره که wifi هم نیست!

نظر

بيشتر بدرد اونايي ميخوره كه گوشيشون رو گم ميكنن
        يا شانس بيارن دزد ندونه find my iphone چيه

نظر

دزد های ایران نمیدوننآیفون چی هست و فوقش 300 ردش میکنن چه برسه که برن سیستم رو خاموش کنن

نظر

خوب بلاخره در کل دنیا یک مورد پیدا شد که این قابلیت بدرد کسی خورده باشه .کاش بجای این قابلیت لااقل بلوتوث رو رلیز میکرد تا مورد استفاده تمام مردم دنیا بخوره نه اینکه بدرد یه نفر توی دنیای به این بزرگی

نظر

منم وقتی ایفون ۴ داشتم گوشیم دزدیدن و با همین قابلیت پیداش کردم . دزده خیال میکرد من اطلاعاتیم . ولی متاسفانه توی ۴اس جی پی اس دستگاهم مشکل پیدا کرده خدا کنه با ریستور مشکلش حل شه

نظر

از این حرکت ها فکر نکنم تو ایران بشه انجام داد

نظر

نوشته اصلی توسط alen delon نمایش پست ها
                  خوب بلاخره در کل دنیا یک مورد پیدا شد که این قابلیت بدرد کسی خورده باشه .کاش بجای این قابلیت لااقل بلوتوث رو رلیز میکرد تا مورد استفاده تمام مردم دنیا بخوره نه اینکه بدرد یه نفر توی دنیای به این بزرگی
                  دوست عزیز یکی دوساا پیش هم یک نفر ماشین دزدیش رو با همین سیستم پس گرفت ( ایفون تو ماشین بود و دزد بیخبر ماشین رو با ایفون میبره و پلیس هم با همین سیستم با ردگیری ایفون به مخفیگاه دزده میرسه!)

نظر

ببخشید چنین سوالی رو اینجا مطرح میکنم شاید جاش نباشه ولی خواستم بدونم بعد از جیل بریک کلا دیگه اپل آی دی و همین پیدا کردن آیفون و گیم سنتر و ای کلود و اینا که همگی با اپل ای دی هستند از کار می افته یا همچنان میشه ازش استفاده کرد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                      ببخشید چنین سوالی رو اینجا مطرح میکنم شاید جاش نباشه ولی خواستم بدونم بعد از جیل بریک کلا دیگه اپل آی دی و همین پیدا کردن آیفون و گیم سنتر و ای کلود و اینا که همگی با اپل ای دی هستند از کار می افته یا همچنان میشه ازش استفاده کرد؟!
                      خیر
                      جیلبریک هیچ کدام از خدمات اپل رو غیرفعال نمی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein
                        نه دوست عزیز جیلبرک ربطی به اپل ایدی و مسائل مربوط به اون نداره!

نظر

نوشته اصلی توسط ID_-_BUDDY نمایش پست ها
                          از این حرکت ها فکر نکنم تو ایران بشه انجام داد
                          اینجا باید فقط از قابلیت اس ام اس find my iphone استفاده کرد جهت التماس کردن به جناب دزد که جان مادرت بیار شیرینیشو بگیر!!! چون به پلیس بگی گوشیم رو دزدیدن میگه " دنبالش نرو علافیش زیاده"!!!

نظر

تو ایران میشه از itracker استفاده کرد خیلی عالیه فقط اگه بتونید راهش بندازین با اس ام اس همه چی رو میگه!
                            ۱- با تعویض سیمکارت به شماره ای که ثبت کردید اس ام اس میده که گوشی دزدیده شد
                            ۲- میتونید بهش اس ام اس بزنید و از چیزای زیر رو بخوایین:
                            - اعلام موقعیت خودش از طریق اس ام اس
                            - عکس گرفتن از سارق و اپلود کردنش هنگامی که به اینترنت وصل بشه
                            - قفل کردن گوشی
                            - ریبوت کردن گوشی
                            - خاموش کردن گوشی
                            - پاک کردن پیغام ها
                            - پخش صدای اژیر
                            و....
                            ۳- قابلیت کنترل از طریق اینترنت
                            همه این کار ها با اس ام اس و بدون هیچ گونه اثاری انجام میشه یعنی دزده نمیفهمه اس ام اس اومده و یا ایفون داره ازش عکس میگیره یا موقعیت رو اس ام اس میکنه
                            میتونید از سیدیا بگیریدش و ۱۲$ لایسنسشو برای فعال کردن بخرید و گفته شده که روی iOS 5 هم جواب میده ولی کرک شدش که خیلی ها نصب کردن و کار کرده رو من امتحان کردم موفق نشدم باهاش کار کنم !

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              تو ایران میشه از itracker استفاده کرد خیلی عالیه فقط اگه بتونید راهش بندازین با اس ام اس همه چی رو میگه!
                              ۱- با تعویض سیمکارت به شماره ای که ثبت کردید اس ام اس میده که گوشی دزدیده شد
                              ۲- میتونید بهش اس ام اس بزنید و از چیزای زیر رو بخوایین:
                              - اعلام موقعیت خودش از طریق اس ام اس
                              - عکس گرفتن از سارق و اپلود کردنش هنگامی که به اینترنت وصل بشه
                              - قفل کردن گوشی
                              - ریبوت کردن گوشی
                              - خاموش کردن گوشی
                              - پاک کردن پیغام ها
                              - پخش صدای اژیر
                              و....
                              ۳- قابلیت کنترل از طریق اینترنت
                              همه این کار ها با اس ام اس و بدون هیچ گونه اثاری انجام میشه یعنی دزده نمیفهمه اس ام اس اومده و یا ایفون داره ازش عکس میگیره یا موقعیت رو اس ام اس میکنه
                              میتونید از سیدیا بگیریدش و ۱۲$ لایسنسشو برای فعال کردن بخرید و گفته شده که روی ios 5 هم جواب میده ولی کرک شدش که خیلی ها نصب کردن و کار کرده رو من امتحان کردم موفق نشدم باهاش کار کنم !
                              کرک شدش رو چه سورسی هست ؟
                              بگیر نگیر داره کار کردنش ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X