اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPhone 5S 64 Silver LL/A

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iPhone 5S 64 Silver LL/A

باسلام،
    عنوان تاپيك به اندازه كافي گوياست،
    گوشي تميزه و از امريكا واسم سوغات آورده بودن،
    چند وقتيه 6 گرفتم احتياجي بهش ندارم و فقط باهاش كلش بازي مي كنم و به عنوان گوشي دوم استفاده مي شه، به همين خاطر ترجيح مي دم بفروشمش، ايرپاد نداره،
    يه نقطه كوچيك يا اصطلاحاً خال كنار اسلات سيم كارت هست كه خيلي كوچيكه، سمت چپ گوشي هم سه تا نقطه خيلي خيلي كوچيك هست كه اصلاً با چشم غير مسلح قابل ديدن نيست، ولي من سعي كردم توي عكس ها معلوم باشه،
    قسمت بالاي گوشي و كنار دوربين دوم يه كم زرد به نظر مياد، اونم به خاطر اينكه چون برچسب رو خودم زدم اون قسمت حباب افتاد و يه مقدار گرد و خاك زيرش رفته، گفتم كه بدونيد خود گوشي مشكلي نداره و برچسب رو كه برداريد حتي بدون دستمال مخصوص و با دست پاك مي شه،
    به همين منظور يه برچسب پشت و رو (چهار تيكه) مدل بوف و البته اورجينال خريداري كردم كه اونم تقديم خريدار مي شه،
    راستي،
    به اندازه يه سر سوزن يه سياهي كه فكر كنم لكه باشه پايين گوشي سمت چپ هست كه هر كاري كردم نرفت، اينكه مي گم لكه چون مثل (خال) فرو رفتگي نيست و فقط يه لكه سطحيه!
    از وقتي گوشي رو گرفتم به دليل اينكه اورجينال كار مي كردم حتي يه بار هم جيلبرك نشده،
    هر بار هم كه آپديت مي اومد بصورت ota مي گرفتم، الانم كه آخرين ورژن يا همون 8.3 هست،
    تمامي دكمه ها در صحت و سلامت كامل و بدون سفت شدن يا لق شدن هستند،
    به خصوص دكمه هوم يا همون تاچ آيدي،
    من قبل از اين 4S داشتم و چون تجربه تلخي رو با دكمه هوم محصولات اپل داشتم از روزي كه اين گوشي رو دستم گرفتم از
    Assistive Touch
    يا همون دكمه هوم نرم افزاري كه به صورت يه دكمه لغزنده ست استفاده مي كردم، البته از دكمه هوم هم استفاده كردم ولي خيلي كم،
    قيمت هم ١٩٨٠
    قابلي هم نداره،
    درضمن،
    بنده شهرستان هستم،
    ارسال بعد از واريز وجه،
    هزينه ارسال به عهده خريدار،
    باتشكر.

سلام.دوست عزیز تعویض میکنی؟؟؟؟Tissot Tissot Race T-Touch - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

- - - - - - - - - -

سلام.دوست عزیز تعویض میکنی؟؟؟؟http://www.alldigitall.ir/product/89511/Tissot-Tissot-Race-T-Touch

نظر

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
      سلام،
      خير دوست عزيز قصد معاوضه ندارم فقط فروش.

نظر

گوشی خارج از فروم فروخته شد,
        دوستان زحمت بکشن تاپیک رو حذف کنن.

Sent from my LG-D325 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
        X