اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باطری آیفون 6S plus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باطری آیفون 6S plus

سلام و عرض ادب . دوستان 2 روز صبح که بیدار میشم گوشیم رو تا دستم میگیریم و شروع به کار باهاش میکنم خاموش میشه امروز 4 درصد بود خاموش شد وقتی روشنش کردم شد 6 در صد وایل تا 1 درصد فت خاموش نمیشد . ایاد کار کجاست ؟ کابلیره کردن آیفون چطوریه؟ خاموش میکنم میزنم شارژ گوش روشن مشه خود به خود .نرم افزری برای کالیبره کردن باطری آیفون هست ؟

نوشته اصلی توسط mrmeysam
    سلام و عرض ادب . دوستان 2 روز صبح که بیدار میشم گوشیم رو تا دستم میگیریم و شروع به کار باهاش میکنم خاموش میشه امروز 4 درصد بود خاموش شد وقتی روشنش کردم شد 6 در صد وایل تا 1 درصد فت خاموش نمیشد . ایاد کار کجاست ؟ کابلیره کردن آیفون چطوریه؟ خاموش میکنم میزنم شارژ گوش روشن مشه خود به خود .نرم افزری برای کالیبره کردن باطری آیفون هست ؟
    سلام....شما یکبار باید گوشیتون رو به اخرین فریمور موجود یعنی .10.1.1 ریستور کنید تمام مشکلاتش به احتمال 90% حل میشه (البته اگر باطریتون خراب نباشه!) .....کالیبره و اینا همش چرته...! .ضمنا باطری رو از 20% به بعد باید شارژ کنید نه اینکه تا اینکه بزارید تا فی خالدون باطری خالی شه بعد شارژ کنید...!! موفق باشید

نظر

به خاطر سرما هم میتونه باشه ؟ چون محل سکونت من از جاهای عادی کمی سردتره؟

نظر

نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
        به خاطر سرما هم میتونه باشه ؟ چون محل سکونت من از جاهای عادی کمی سردتره؟
        نخیر دوست عزیز....البته سرما و گرمای شدید رو عملکرد باطری تاثیر گذاره منتها تو خونه به اون حد شدید گرم یا سرد نمیشه....مشکل عمده اول برمیگرده به نرم افزار و در درجه دوم سلامت خود باطری....

نظر

صبر کنید ..
        X