اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیل بریک کنم یا نه؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جیل بریک کنم یا نه؟!

دوستان نیاز به یک مشاوره داشتم.راستش من از روز اول تصمیم به جیل بریک نداشتم ولی حالا که جیل بریک اومده مردد هستم واسه این کار.از یه طرف خوب نزدیک 30 دلار برنامه رو آیفونم دارم به همراه کلی اپ و بازی رایگان که دوباره بعد از جیل تمام این ها بی استفاده میشه برام.از یه طرف احساس میکنم بعد جیل برای گوشی مشکلاتی پیش میاد مثل کند شدن دستگاه و چیزهایی از این قبیل.کلا چون تا به حال جیل نکردم اصلا نمیدونم بعد اون باید چی کار کنم و از چه طریقی و چگونه برنامه بریزم رو ایفونم.کلا خیلی مردد هستم.فکر میکنم همینجوری جیل نکنم بهتره.نمیدونم!

واسه چی برنامه هات بی استفاده بمونه؟
    منم کلی برنامه اورجینال دارم.
    گوشی کمی کند میشه ولی اینم در نظر داشته باش یه cpu خیلی قوی رو گوشیت هست.
    مصرف باطری هم قطعا بیشتر میشه اما نه اینکه اذیت بشی.
    خاصیتش اینه خیلی تغییرات رو میتونی تو گوشی بدی برنامه کرک شده رو هم راحت با ایتیونز مثل اورجینال میریزی.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 25-01-2012, 01:04 AM

نظر

سلام به تو
      منم ٤اس دارم
      اما اين كارو نميكنم
      كوشي از اكبندي دامياد
      فقط ميخواي ٤تا بازي كرافيك بالا بريزي و دليوري داشته باشي ديكه
      عواقب بعديشو هم ببين
      به نظر من اينكارو نكن يا برو ازوناييكه جيل كردن ببرس جند درصد راضين

نظر

به هیچ وجه تردید نکن و حتما جیلبریک بکنید.
        با اون سرعت خارق العاده ای که 4اس داره فکر نکنم تاثیری تو سرعتش بذاره.
        در ضمن برنامه هاتن چرا بی کاربرد میشن؟!خوب شما زمانی که نخواستین جیلبریک کنین می تونید از اونا استفاده کنیدپ
        برا جیلبریک هم به تاپیک زیر سر بزنید
        http://www.i-phone.ir/forums/thread58320.html
        ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 25-01-2012, 01:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط armin it نمایش پست ها
          سلام به تو
          منم ٤اس دارم
          اما اين كارو نميكنم
          كوشي از اكبندي دامياد
          فقط ميخواي ٤تا بازي كرافيك بالا بريزي و دليوري داشته باشي ديكه
          عواقب بعديشو هم ببين
          به نظر من اينكارو نكن يا برو ازوناييكه جيل كردن ببرس جند درصد راضين
          اقا چه عواقبی داره؟!
          چرا از اکبندی در میاد؟! خواهشا الکی چیزی نگید.
          دوست من شما اگر از جیلبریک هم خوشتون نیومد ریستور کنید همه چی میشه مثل روز اول.
          جیلبریک کلی به شما امکانات میده و گوشیتون رو کامل میکنه.
          البته این یک امر سلیقه ای هست ولی هیچ مشکلی برای دستگاه شما ایجاد نمیکنه.
          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 25-01-2012, 01:14 AM

نظر

عواقب در صورتی که بری اپل استور با وای فای اونا سیدیا رو باز کنی بجای صفحه اول سیدیا صفحه اول سایت اپل میاد
            و اگر ایکون سیدیا رو دستگاهت باشه و ببریش برای تعمیر بدی اپل استور گارانتیش باطل میشه و هر هزینه ای بشه خودت باید بدی
            و مصرف باتریتون یکم زیاد میشه که تازه به ۱/۴ مصرف ورژن ۵ میرسه و سرعت یکم میاد پایین

نظر

من حدود ۳ سال جیلبریکم اپ هم هیچوقت نخریدم ، ولی الان تصمیم دارم یکم هیجان جیلبریک نبودن رو تجروبه کنم و اینکه چه اپی بخرمو کدوم اپ مجانی شده و ... شایدم دیدم باتریم خیلی بهتر شده دیگه جیلبریک نکردم، شما هم تجربه کن دوس داشتی ادامه بده ، هیچ مشکلی نه برای دیگاهت پیش میاد نه برنامه هایی که خریدی ، ما که ۴ ایم کندیش اصلا مشخص نیست و اذیت نمیکنه چه برسه ۴ اس

نظر

من از ایفون 3G که داشتم تا الان همه دستگاه هام جیلبریک کردم هیچ مشکلی هم نداشتم هیچ اتفاقی هم نمیوفته .
                اگرم نمیخوای جیلبریک کنی از سرویسی که بچه ها میفروشن و بدونه جیلبریک میتونی App های کرک شده بریزی استفاده کن

نظر

ببینید دوستان چند تا نکته بگم اولا اینجا بحث منطقی رو میخواییم ادامه بدیم پس لطفا الکی کسی نظر نده دوما جواب کسی رو از رو سلایق شخصی ندین حالا چه اونی که مخالفه چه اونی که موافقه...بعدم یه کم با هم مهربون باشیم که کسی دچار سو تفاهم نشه.
                  من خودم مخالف سرسخت جیلبریک بودم الانم هستم ولی واسه اونایی که بدون اطلاعات میرن سراغش.
                  اولین مطلب اینه عزیزان که ما اینجا جیلبریک نمیکنیم که فقط برنامه مجانی بریزیم جیلبریک میکنیم که دسترسی به فایل های سیستمی یک سیستم عامل فوق العاده رو داشته باشیم.
                  ضررهاشو دوستان اکثرا میدونن مصرف بیشتر باطری و کاهش سرعت که جفتش زیاد محسوس نیست.
                  اما فوایدش اینه که هر کاری به فکرت برسه میتونی انجام بدی و به قولی گوشی رو باهاش کامل تر کنی چون خودش کامله.
                  حالا دوستان سوالات رو واضح تر بپرسن تا بشه کمکشون کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                    من از ایفون 3G که داشتم تا الان همه دستگاه هام جیلبریک کردم هیچ مشکلی هم نداشتم هیچ اتفاقی هم نمیوفته .
                    اگرم نمیخوای جیلبریک کنی از سرویسی که بچه ها میفروشن و بدونه جیلبریک میتونی App های کرک شده بریزی استفاده کن
                    دوست من چجوری بدون جیل بریک اپ کرک شده بریزم؟×

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                      من حدود ۳ سال جیلبریکم اپ هم هیچوقت نخریدم ، ولی الان تصمیم دارم یکم هیجان جیلبریک نبودن رو تجروبه کنم و اینکه چه اپی بخرمو کدوم اپ مجانی شده و ... شایدم دیدم باتریم خیلی بهتر شده دیگه جیلبریک نکردم، شما هم تجربه کن دوس داشتی ادامه بده ، هیچ مشکلی نه برای دیگاهت پیش میاد نه برنامه هایی که خریدی ، ما که ۴ ایم کندیش اصلا مشخص نیست و اذیت نمیکنه چه برسه ۴ اس
                      اقا من ۲ کاهی به این شکل گزروندم بدون ifile ایفون هیچ است ولی کمبودی جز ifile و دستکاری هایی که باهاش میکنی و لذت بخش تر میشه نداشتم ( البته خود iod۵ خیلی چیزا نصبت به ۴ بیشتر داره) درکل بهت برنامه appshoper رو معرفی میکنم برنامه های تخفیف خورده و مجانی شده رو ساعت به ساعت گزارش میده باهاش ۱۲۰ تا اپ درست حسابی گیرم اومد ( البته نزدیک کریسمس هم بود که همه داشتن تخفیف میدادن)

نظر

جيلبريك كامل كننده دستگاه هاي اپل هست خيلي ها فكر ميكنن فقط برنامه كرك شده ميتونن بريزن

نظر

با سپاس از دوستانی که پاسخ دادند و کمکم کردند.آخه دوستان رفتم تاپیک آموزش جیل بریک رو دیدم تعداد دوستانی که مشکل داشتند بعد جیل بریک خیلی بیشتر از کسانی بودند که مشکلی نداشتند! واسه همین یه خورده ترسیدم!نمیدونم!احساس میکنم بهد جیل بریک کار با آیفون خیلی سخت تر میشه و مشکلات خاصی به وجود میاد!

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                            دوست من چجوری بدون جیل بریک اپ کرک شده بریزم؟×
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html

نظر

توي اون تاپيك بشتريا هنگام جيابريك مشكل داشتن وگرنه بعد از جيلبريك به غير از سفيد شدن آيكون ها كه قابل حله مشكل چنداني وجود نداشته

نظر

صبر کنید ..
                              X