اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد ios5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد ios5

با سلام خدمت مشا دوستان عزیز:

من آیپد2 دارم و میخوام که از 4.3.5)8l1) به 5 ارتقاش بدم ...مشکلی نداره؟

البته بگم که 4.3.5 جلبریک نشده ...
    ویرایش توسط leberman : https://i-phone.ir/forums/member/40668-leberman در ساعت 06-11-2011, 07:55 PM

چه مشکلی؟راحت اپ کن.
    (البته به زودی 5.0.1 میاد.)

نظر

یه سوال دیگه من اکانت آیتونز ندارم ...

احتیاجی به وارد کردم ایمیل و پس نداره نو نصب؟

نظر

من ایفون ۴ دارم و از ۴.۳.۵ به ۵ اپدیت کردم از لحاظ سرعت و مصرف باطری زمین تا اسمون فرق کرده ( البته نظر شخصی منه)
        در مورد اکانت هم باید بگم که کار چندان کار سختی نیست و به راحتی میتونید درستش کنید

نظر

نه کلا موقع نصب 5 میخواد که وارد کنی id رو؟

نظر

سلام
            من یه سوال داشتم
            من یه ایپد2 دارم که وقتی خریدم 4.3.5 بود و جیلبرک نمیشد به خاطر همین دادم بیرون برام برنامه اصلی ریختن
            حالا میخوام بدونم من اگه اینو به 5 ارتقا بدم و قبلش با ایتونر بک اپ بگیرم وقتی بعد از اپ کردن ریستور بکنم برنامه هام برمیگرده یا دیگه نمیاد ؟
            یا اگه میاد خودش نصب میشه یا باز ای دی پسورد اون اکانتی که برام اینا رو خریده میخواد ؟!!
            در ضمن الان هنوز میشه به 5 برم یا دیگه نمیشه و بسته شده ؟

نظر

ورود به ۵ بسته شده
              اگه شما بهوای آیپدو به ۵ ببری باید با برنامه هایی که با آیدی کسی غیر خودتون تهیه شدن، خداحافظی کنین
              ضمنا توصیه میکنم بجای اینکه برای برنامه بوین بیرون، گیفت کارت بخرین و خودتون برنامه هارو تهیه کنین که تا هروقت AppStore باشه، برنامه هاتونم داشته باشین

ضمنا ساخت آیدی خیلی راحته و همینطور خرید و نصب برنامه ها و موقع ریستور تم نیازی به آیدی نخواهد بود.

نظر

ورود به ۵ بسته شده
                اگه شما بهوای آیپدو به ۵ ببری باید با برنامه هایی که با آیدی کسی غیر خودتون تهیه شدن، خداحافظی کنین
                ضمنا توصیه میکنم بجای اینکه برای برنامه بوین بیرون، گیفت کارت بخرین و خودتون برنامه هارو تهیه کنین که تا هروقت AppStore باشه، برنامه هاتونم داشته باشین

ضمنا ساخت آیدی خیلی راحته و همینطور خرید و نصب برنامه ها و موقع ریستور هم نیازی به آیدی نخواهد بود.

نظر

سلام من آی پد ۲ ورژن ۴.۳.۴ دارم. ظاهرا آپدیت به ۵ بسته شده. راهنمایی می کنین لطفا چطور می تونم به ۵ ارتقا بدم. ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط hamedagha نمایش پست ها
                    سلام من آی پد ۲ ورژن ۴.۳.۴ دارم. ظاهرا آپدیت به ۵ بسته شده. راهنمایی می کنین لطفا چطور می تونم به ۵ ارتقا بدم. ممنونم
                    شما فقط میتونی بری 5.0.1 عزیز.
                    فرمور مربوط رو دانلود کنید و به راحتی اپدیت کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط leberman نمایش پست ها
                      نه کلا موقع نصب 5 میخواد که وارد کنی id رو؟
                      خیر عزیز..بعد از نصب و بالا اومدن چون رفتین 5.0.1 یه سری سوالات رو دیوایستون میاد که مربوط به ایدی میشه در مورد ایکلود و اپ استور اونو پر نکنید یا اول ایدی درست کنید بعد اپدیت کنید ولی در کل مشکلی نیست.

نظر

خسته نباشید دوستان من میخوام آیپد رو به ورژن 5.0.1 ببرم ولی ارور 1600 میده .
                        ایراد از کجاست ؟
                        الان هم تو حالت dfu رفته و هر کاری میکنم خارج نمیشه

نظر

اساتيد و كاربران ارشد سايت انجمن يه سوال دارم:
                          - من ورژن گوشيم ios5 هست مي خوام الان جيلبريك تنر كنم ولي دوستانم مي گن اگه جيلبريك تنر كني ،، ديگه نمي تونم جيلبريك انتر كنم!!!!!!
                          لطفا منو راهنمايي كنيد؟(ايا ديگه امكانش نيست انتر كنم)؟؟؟؟؟
                          لطفا دقيق راهنمايي كنيد كه چرا و به چه دليلي

نظر

ایپد 2 هنوز جیلبرک تترد هم نداره ؟!!!

نظر

یه سوال دیگه . من الان ایپدم رو میخوام از 4.3.5 ببرم به 5 . هیچ راهی نداره که به 5.01 نرم ؟!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X