اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل no service آیفون 3gs ( جیلبریک و آنلاک شده )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل no service آیفون 3gs ( جیلبریک و آنلاک شده )

درود دوستان
    متأسفانه با سرچ به نتیجه ای نرسیدم مجبور شدم تاپیک جدید باز کنم
    گوشی ورژنش 4.3.2 بود و بدون مشکل کار می کرد با بیس باند 6.15 وایبر نصب بود ولی پیغام می داد که اینترنت بهش نمیرسه
    می دونستم مشکل از مخابراته ولی صاحبش که یه خانم مسن هست اصرار داشت که از گوشی هست و دوستاش روی گوشیشون دارن استفاده می کنن
    تازه از اروپا اومده بود و می خواست که با بچه هاش صحبت کنه
    می گفت چطوری اینجا نمی تونه در صورتی که اون ور یه بچه هم می تونه نصب کنه
    هر چی بهش گفتم که از مخابراته قبول نکرد
    با snowbreeze کاستوم 6.1.3 ساختم و ریستور کردم ولی متأسفانه no sim بود
    به 4.1 برگشتم مشکل no sim و no service نداشتم ولی وایبر و واتس آپ نصب نمی شدن
    با 6.1.3 آفیشال ریستور کردم ولی اکتیو نشد ( از سر بیکاری این کار رو کردم می دونستم چون لاکه اکتیو نمیشه )
    خوشبختانه shsh 4. 3 .2 موجود بود به این ورژن ریستور کردم ولی هر کاری کردم با وجود آپدیت cydia و نصب الترااسنو انتن نیومد و No service بود
    با رداسنو بیس باند رو به 5.13 دانگرید کردم
    الان مشکلی که هست اینه که برای چند دقیقه آنتن میاد بعد no service میشه می برمش روی airplane برمی گردونم انتن میاد بعد از چند دقیقه آنتن میره
    خانمه هم گیر داده که گوشیم رو خراب کردی همونطوری که بود تحویل بده
    ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

سلام داداش اگه با ultrasnow یه لحظه آنتن میاد خب پس از لحاظ آنلاک مشکلی نداری پس در این صورت شاید مشکل سخت افزاری داری اگه تو دستت داری انتن را یه عوض بکن

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
      سلام داداش اگه با ultrasnow یه لحظه آنتن میاد خب پس از لحاظ آنلاک مشکلی نداری پس در این صورت شاید مشکل سخت افزاری داری اگه تو دستت داری انتن را یه عوض بکن
      دوست عزیز
      معذرت می خوام منظورتون از تعویض انتن چی هست ؟
      این گوشی سالم بود و بدون مشکل کار می کرد ممکنه با ریستور سخت افزاری آسیب دیده باشه ؟

نظر

صبر کنید ..
      X