اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حذف اطلاعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حذف اطلاعات

سلام دوستان من یه 4اس دست دو گرفتم و اون رو به وروزن6.1اپدیت کردم اپل ایدی هم ساختم با سیستم اتورایز کردم وقتی گوشی رو به اکامپیوتر وصل میکنم و به ایتونز میرم به غیر از بازی و برنامه ها همه عکس موزیک و ویدئو هام حذف میشه میشه کمکی کنیتد؟

نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه 4اس دست دو گرفتم و اون رو به وروزن6.1اپدیت کردم اپل ایدی هم ساختم با سیستم اتورایز کردم وقتی گوشی رو به اکامپیوتر وصل میکنم و به ایتونز میرم به غیر از بازی و برنامه ها همه عکس موزیک و ویدئو هام حذف میشه میشه کمکی کنیتد؟
    تیک اپ ها یا موزیک ها رو در آیتونز بزنید که هر بار سینک بشه
    حالا هرچی پاک میشه
    فرقی نداره

نظر

نمیشه کاری کرد که اصلا پاک نشه؟

نظر

نمیشه کاری کرد که اصلا پاک نشه؟
        همه ی فیلم ها و عکس های داخل گوشی پاک میشه و اطلاعات خودتون رو از ایتونز میریزه داخل گوشی!
        اگر داخل گوشی عکس و .... باشه به صورت جیل فقط می تونین عکس و فیلم هایی رو که با خود گوشی گرفته شده رو کپی کنید ولی اطلاعات دیگه رو فقط در صورت جیلبریک بودن میشه کپی گرفت

نظر

یعنی اگه جیلبریک بیاد گوشی رو جیلبریک کنم گوشی رو به ایتونز وصل کنم دیگه اطلاعاتم پاک نمیشه؟

نظر

یعنی اگه جیلبریک بیاد گوشی رو جیلبریک کنم گوشی رو به ایتونز وصل کنم دیگه اطلاعاتم پاک نمیشه؟
            نه شما باید بعد از این که جیلبریک کردین با برنامه های مثل ifunbox و امثال اون از اطلاعاتتون کپی بگیرین!

نظر

خوب باید چیکار کنم که بعد از هربار اتصال به ایتونز تمام اطلاعات مورد نظر رو به گوشی انتقال بده

نظر

خوب باید چیکار کنم که بعد از هربار اتصال به ایتونز تمام اطلاعات مورد نظر رو به گوشی انتقال بده
                شما بعد از این که از اطلاعاتت کپی گرفتی، همونارو توی آیتونز بریز، بعد بزن اطلاعات گوشی رو پاک کنه بعد همه ی اطلاعات ایتونز رو بریزه رو گوشی!

نظر

شما اول این برنامه رو دانلود کرده و روی pc خود نصب کنید
                  بعد گوشی رو به کامپیوتر وصل کرده و در اون برنامه به تب Quick Toolbox رفته و و در قسمت Export Files and Data بر روی تک تک آیکون ها کلیک کرده و مسیر ذخیره ی فایل رو به اون بدید تا این طوری از اطلاعاتتون یک نسخه ذخیره کنید ببعد حالا وقتی خواستید اطلاعات جدید بریزید این فایل ها رو هم همراه اطلاعات جدید به گوشی متقل کنید
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

خوب دوست عزیز شما در آیتونز در منوی شمت چپ آیفونت رو انتخاب کن و به قسمت Music,Movies برو و تیک Sync رو غیر فعال کن!!!!
                    حالا تمام اطلاعاتت رو کپی کن!!!!
                    الان تمام تیک Sync هارو فعال کن!!!!
                    سینک کن!!!!
                    بعد که همه پاک شد اطلاعات رو که کپی کرده بودی توی قسمت های مربوطه در آیتونز بریز و سینک کن!!!!
                    دیگه با هر سینک اطلاعات پاک نمی شه فقط دیگه تیک هارو غیرفعال نکن!!!!
                    بعد هر چیزه جدیدی داشتی روی آیتونز بریز بعد سینک کن
                    موفق باشی!!!!
                    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 31-01-2013, 07:45 PM

نظر

سلام ببخشید من خیلی از ایتونز سر در نمیارم میشه تصویری برام توضیح بدید ؟خواهش؟

نظر

این رو با آیپاد گرفتم اما آیفونش دقیقا همین طوره!!!!
                        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 31-01-2013, 10:53 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X