اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در وارد کردن credit card

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در وارد کردن credit card

سلام خدمت استاتید محترم
    مشکل بنده از اونجایی که شروع شد که security qustions ها رو فراموش کرده بودم و خواستم ریستشون کنم و چون rescue email نداده بودم مجبور شدم زنگ بزن به اپل ، طی چند بار صحبتی که با اپل داشتم به من گفته که باید مشخصات کارت اعتباری که تو اکانتت زدی رو به ما بگی و من هم بخاطر اینکه با reedem code خرید می کردم ، مجبور شدم یه مستر کارت مجازی سفارش بدم

حالا که می خوام اطلاعات مستر کارت رو وارد کنم این پیام رو به من می ده و نمی تونم که مسترکارتم رو وارد کنم. من همچنین آدرسی که موقع ساخت کارت اعتباری ساخته رو وارد کردم ولی باز همین پیغام رو می ده
    your credit card does not match bank's records. please enter u.s. credit card and matching billing address

در ضمن تا security qustions نداشته باشم نمی تونم دیگه خرید کنم فقط می تونم برنامه هارو آپدیت یا اینکه برنامه free رو دانلود کنم
    خیلی کارم گیره تورخدا کمک کنید
    ویرایش توسط S_A_E_I_D : https://i-phone.ir/forums/member/6299-s_a_e_i_d در ساعت 24-10-2012, 01:16 PM

دوسته عزیز
    شما اگه گیفت کارت خریدید که به مشخصات کردیت کارتتون ارتباط نداره
    اگه هم که کردیت کارت گرفتید باید متعلق به همون کشوری باشه که اکانتتون ماله اونجاست، این پیغام میگه کردیت کارت متعلق به آمریکا نیست( ضمن اینکه مورد تائید بانکش هم نیست)

نظر

خوب کارت واسه امریکاست اینو می دونم و حتی کسی که کارت رو به من داد آدرس کالیفرنیا رو به من داده
      البته گفته باشم که ادرس قبلی که وارد کردم واسه میامی هستش حالا دیگه نمی دونم
      ربطی به چیز پی ان نداره؟
      ویرایش توسط S_A_E_I_D : https://i-phone.ir/forums/member/6299-s_a_e_i_d در ساعت 24-10-2012, 02:02 PM

نظر

دو تا نکته:
        اول اینکه باید آدرسهاتون یکی باشه، که در مورد شما اینطور نیست
        دوم اینکه کردیت کارتتون مورد دار هست: یا اطلاعات مربوطه غلط هست یا اینکه کردیت کارتتون از اعتبار ساقط شده ( عدم پرداخت اقساط یا استفاده بیش از لیمیت از کردیت کارت)

نظر

دوست عزیز من کردیت کارت رو همین الان تحویل گرفتم چطوری باید تستش کنم
          نکته بعد اینکه یعنی من دیگه نمی تونم آدرسم رو عوض کنم
          و اینکه احتمال داره از تلفن باشه چون من تلفن این آدرس رو ندارم همون تلفن میامی رو دادم
          در آخر اینکه یعنی هیچ راهی نیست که من بتونم از این اکانتم استفاده کنم ؟

نظر

ببينيد اين اروري كه گرفته تنها براي حالتي است كه كارت اعتباري شما براي كشور ديگه اي هست. نه آمريكا
            من براي كارت اعتباري خودم يك اكانت ديگه درست كردم
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

خوب روزبه جان عزیز می تونه بخاطر اینکه کارت اعتباری من مجازی هستش این مشکل پیش اومده باشه ، اخه من به اون شخصی که سفارش دادم گفتم واسه امریکا رو می خوام

نظر

من اين مشكلو ماهها قبل داشتم و بعداز هزينه زياد و خريدن چند تا مستر كارت اعتباري بيخال شدم ،(براي خريد فضاي آيكلاود)
                مشكل از اونجاست كه بايد حساب بانكي معتبر و بنام خودتون در امريكا داشته باشيد ،
                منظور از حساب معتبر كارتهاي اعتباري ثابته ،مثل گلد و غيره ،
                مثل ويزا كارتهايي كه بانك پارسيان مدتي خدمات ميداد اما صادره از امريكا يا كشور مربوط به اكانتتون(كارتهاي پارسيان صادره از تاجيكستان بود وعملا به هيچ دردي نميخوره)
                متاسفانه امكان خريد با ويزا كارتهاي اعتباري وجود نداره يا لااقل من نتونستم و دايم همين پيغام رو ميگرفتم ،
                كارت با آدرسي رو كه شما ميفرماييد رو هم گرفتم و آدرس اكانتمو بدون مشكل به اون تغيير دادم اما بازم نشد كه نشد ،

نظر

از دوستان می خوام که این سایت رو ببینن بعد یک نظر بدن که آیا از اینجا اقدام کنم می شه Shop the USA - Shop America - International Delivery - Online USA Shopping - usunlocked.com
                  نکته بعدی اینکه اگه من کشور اکانتم رو عوض کنم چی؟ باز مشکل اینجاست که من یازه دلار تو اکانتم دارم
                  ویرایش توسط S_A_E_I_D : https://i-phone.ir/forums/member/6299-s_a_e_i_d در ساعت 24-10-2012, 11:34 PM

نظر

کشور عوض کنید کل برنامه هایی که خریدید از دست میدید، میشید نقطه سر خط.

نظر

از دوستان کسی نیستش که کارت اعتباری امریکا داشته باشه بعد من پسورد اپل ایدیمو بدم بهش، ایشون کارت اعتباریشو وارد کنه و بعد از اینکه مشکلم حل شد پاکش کنه
                      هزینه اش هم تقبل می کنم
                      توروخدا من گیر افتادم

نظر

نوشته اصلی توسط S_A_E_I_D نمایش پست ها
                        از دوستان کسی نیستش که کارت اعتباری امریکا داشته باشه بعد من پسورد اپل ایدیمو بدم بهش، ایشون کارت اعتباریشو وارد کنه و بعد از اینکه مشکلم حل شد پاکش کنه
                        هزینه اش هم تقبل می کنم
                        توروخدا من گیر افتادم
                        من اين راهو هم رفتم اما نشد ،
                        چون عملا اسم صاحب كارت و اكانت آيتونز بايد يكى باشه ،
                        تو اينترنت بگرديد ميتونيد سرويسهاى اينچنينى پيدا كنيد ، سايتهايى كه ويزا كارتهاى مجازى مى فروشن معمولا از اين كارا انجام ميدن ،

Sent from NewiPad (Tapatalk)

نظر

دوست عزیز من براحتی می تونم اسم اکانتم رو عوض کنم یا ادرس رو چند روز پیش این کار رو انجام دادم

نظر

این سایت رو یکی از دوستان معرفی کرده، مطمئا نیستم که کار کنه اگه می شه یه نگاه بندازید. ممنون می شم

Shop the USA - Shop America - International Delivery - Online USA Shopping - usunlocked.com
                            https://www.usunlocked.com/blog.php?...ategory=iTunes

اینم یکسری توضیحات داخل سایت نوشته بود
                            How to set up an iTunes account with US billing address
                            Wednesday March 10th '10, 1:18 pm
                            Apple has among the strictest rules that are geared to preventing fraud but mostly to protect their US market. Although any nationality can have an iTunes accounts, the US iTunes version is where really everyone wants to download from since it has much more to offer, especially movies and the iBooks for the iPad. If you have tried to set up a US iTunes account you probably gave up pretty fast. It accepts US billing addresses only and only US billing addresses. Here is the solution: the US Unlocked Card. This is a virtual pre-paid Discover**debit card with US billing address. The card costs $15 to create. As soon as you have loaded the card with the desired amount you can start making online payments with it. For iTunes, however, we have found out that the balance on the card has to be at least $51 for the card to be accepted during the account set up. The use of an IP shield is crucial!

Step by step instruction:

1) Sign up with US Unlocked, if you haven't already

2) Apply for the US Unlocked Card by paying $15

3) Make your first card load payment of $51

4) Once the funds have cleared your card is assigned and you can register the card to the iTunes account:

Use Hotspot Shield to enter the iTunes site (shield should be green, top right of the screen)
                            You will need to start fresh and create a new iTunes account with your US billing address
                            A word of advice: Be VERY careful of your available balance. If your balance goes below the purchase amount (i.e. you have $10 in your account and you want a $9.99 album but forgot to account for the $.50 fee) the purchase will be declined. Normally this isn’t an issue, but Apple iTunes will continue to charge your account repeatedly (sometimes 6-8+ times) costing you $.75 decline fees every time.

Trouble shooting:
                            When iTunes says 'please, enter valid security code', it means that they are not accepting the card. Check the following:

Card has a balance of min. $51?
                            You have used a *** connection/ip shield? For Hotspot Shield: red shield means 'disconnected', click connect.
                            You have filled in all the data exactly the way they appear on the US Unlocked Card page?
                            Does the email address you are using to set up the account have anything other then '.com' to it that might reveal your non-US location?
                            Have you logged out of your existing (local) iTunes account if any? (Also helps to clear browser cache and start over)
                            If the answer to all these question is Yes and you still cannot register the card:
                            Have you tried to make any other payments with the card in the last 48 hours? If so, that store might have put a temporary hold on the funds, causing the available funds to be insufficient/less than the minimum of $51.
                            If so: please, contact support@nxpay.com and they can help you out.
                            * card load payments can be made after ID verification status is accepted. To get the accepted ID verification status upload a recent bill or statement showing a matching address and a scan of a government issued ID.

** The US Unlocked Card is now a MasterCard (Discover Card program was terminated in the summer of 2011)

نظر

دوسته خوب
                              اجباری به داشتن کردیت کارت نیست
                              مجددا با اپل ایمیل نگاری کنید، بگید سوالها یادم رفته ، خیلی از اکانتها فقط با گیفت کارت هستند ، مثل دانشجوها
                              شما دارید کار خودت رو پیچیده میکنید. یه ایمیل موجه و مفصل و روان کارتون رو راه میندازه

نظر

صبر کنید ..
                              X