اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه

سلام دوستان من گوشی رو یک ماه است که خریدم(5s 64g) اوایل گاهی اوقات بنظرم صفحه هنگام بالا و پایین کردن در اپ استو و.. کمی می لرزد یکبار شبیه فیلم گرفتن در تلویزیون های قدیمی یک خط تیره از پایین به سمت بالا رفت الان بهتر شده آیا مشکل از تاچ است یا نرم افزاری بود اون موقع با گوشی زیاد ور میرفتم اما الان زیاد ور نمی روم مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط xbox22 : https://i-phone.ir/forums/member/162165-xbox22 در ساعت 20-05-2014, 02:19 PM

ایا اصلا این مشکل برای کسی وجود داشته( یا طبیعی است من حساسم)؟؟؟؟
    اگه طبیعی است یا نرم افزاریه اون مشکل دومی یک خط از پایین به بالا هم طبعیه یک بار اینطوری شد دیگه تا الان دیگه اونجوری نشد

نظر

سلام دوست عزيز نگران نباش اگه فقط يه بار بوده كه مشكلي نيست احتمالا ايراد نرم افزاري بوده واسه من كه اين طوري كه شما ميگين تا حالا پيش نيومده و تو اپ أستور هم مشكلي نداشتم احتمالا باگ هاي نرم افزاريه!!!تازه خدا رو شكر كن كه به مشكل صفحه ابي بر نخوردي!!!!

نظر

اون مشکل لرزش صفحه در هین بالا و پایین کردن در اپ استور یا پیام ها و... هست یا گاهی او قات موقع انگار کمی حالت گیر دار حرکت میکند هر وقت که دستم رو آروم می کشم به نظرم اینطوری میشه اما وقتی که محکم تر می کشم اینطوری نیست یا کمتره می شه ایا مشکلی نیست نرم افزاریه ؟؟؟؟؟؟؟ یا من زیاد حساسم
        به نظرتون مشکل از سیمکارت میتونه باشه؟؟ چون انتن سیمکارت گاهی اوقات سه تا کم و زیاد میشه

خواهشا سریعتر جواب دهید؟؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط xbox22 : https://i-phone.ir/forums/member/162165-xbox22 در ساعت 20-05-2014, 07:38 PM

نظر

کسی نیست جواب بده

نظر

نوشته اصلی توسط xbox22 نمایش پست ها
            کسی نیست جواب بده
            گوشی رو ریستور کردید؟

نظر

نه - باید ریستور کرد؟؟؟؟ صبر کنم تا اپدیت بعدی به وسیله گوشی اپدیت کنم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نه - باید ریستور کرد؟؟؟؟ صبر کنم تا اپدیت بعدی به وسیله گوشی اپدیت کنم درست میشه؟؟؟؟؟؟؟
                دوست عزيز واسه ايپد منم همين طوريه تو اپ استور وقتي صفحه رو بالا پايين ميدم گير داره احتياجي به ريست نيست صبر كن هروقت اپديت جديد اومد اپديت كن اينا باگ هاي نرم افزاريه!!!شايدم مشكل إز اينترتت باشه مطمئن هستي كه اينترنت مشكل نداره؟؟؟؟

نظر

نه سرعت اینترنت من 6 مگ در
                  تانیه شاتل است . در بعضی از بازی ها هم اینطوریه و پیام ها و اپ استور و سیتینگ... پس مشکل خاصی نیست همه نرم افزاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام توی بعضی از بازی ها هم هنگام بالا و پایین ارتعاش داره نوشته ها هنگام بالا و پایین ارتعاش دارن ومیلرزند
                        طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟
                        باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام توی بعضی از بازی ها هم هنگام بالا و پایین ارتعاش داره نوشته ها هنگام بالا و پایین ارتعاش دارن ومیلرزند
                          طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟
                          باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
                          ریستور کنید، اگر با ریستور برطرف نشد، مشکل سخت افزاری است.

نظر

اگه سخت افزاری باشه راه هایی دیگه برای فهمیدنش نیست که بفهمیم سخت افزاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            اخه من نمی تونم ریستور کنم خودم که بلد نیستم و الان هم فعلا دسترسی به فروشگاه ندارم تا ببرم اینکا رو کنه

نظر

اگه سخت افزاری باشه راه هایی دیگه برای فهمیدنش نیست که بفهمیم سخت افزاریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              اخه من نمی تونم ریستور کنم خودم که بلد نیستم و الان هم فعلا دسترسی به فروشگاه ندارم تا ببرم اینکا رو کنه
                              خودم هم چنین مشکلی داشتم، ولی بر روی آیپد. موقع انجام بازی های سنگین تصویر کمی مات و لرزان میشد، حتی با ریستور هم برطرف نشد.
                              برای اطمینان ریستور کنید. کار سختی هم نیست، Firmware مربوط به آیفونتون و دانلود و از طریق آیتونز ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X