اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جابز آیپد را ساخت تا به کارمند مایکروسافت نشان دهد یک تبلت چیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جابز آیپد را ساخت تا به کارمند مایکروسافت نشان دهد یک تبلت چیست

یکی دیگر از داستان های جذاب استیو جابز در رابطه با ساخت آیپد اما خارج از بیوگرافی او مربوط به کارمندی از شرکت مایکروسافت می شود که ادعا می کرد تبلت آنها چقدر فوق العاده خواهد شد و جابز قصد داشت با ساخت آیپد دهان او را ببندد.

بیل گیتس از این موضوع ناراحت بود که این شخص همچنان به افشاگری خود در مورد ساخت تبلتی که او برای مایکروسافت طراحی کرده بود ادامه میداد. گیتس بازگو کرد "او کارمند ماست و اطلاعات ذی قیمتی را بروز میدهد". و استیو در ادامه یادآوری کرد که او نیز از این موضوع آزرده شده و نتیجه آن همان شد که گیتس از آن هراس داشت.
    این شخص با گفتن این حرف ها مرا آزار میداد که آینده مایکروسافت با این نرم افزار تبلت پی سی چگونه متحول خواهد شد و چگونه نسل نوت بوک برچیده خواهد شد، و اپل باید این نرم افزار را تایید کند. اما او در ساخت این وسیله کاملا اشتباه میکرد. دستگاه دارای یک قلم بود وداشتن این قلم به منزله نابودی شماست. او بر سر میز شام برای بار دهم این موضوع را عنوان کرد ومن به حدی از این قضیه منزجر بودم که وقتی به منزل رسیدم با خود گفتم، " به جهنم، به او نشان میدهم تبلت واقعی یعنی چه".

روز بعد جابز به دفتر کار خود رفت، تیم خود را فرا خواند و گفت، " من می خواهم تبلت بسازم، اما نباید این بار قلم ویا کیبورد داشته باشد"

منبع
صبر کنید ..
X