اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک راجع به ipad air

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک راجع به ipad air

سلام و خسته نباشید
    من یک مشکل راجع به IPAD AIR دارم
    از App stor برنامه گرفتم با برنامه ImTOO iPad Mate ریختم رو IPAD اجرا کردم.
    ازمن پسورد apple ID میخواد وقتی میزم بعد از جند دقیقه این رو میزنه:

cannot connect to iTunes store

این در حالی هست که توی iTunes store روی Ipad ،اپل آی دی من وصل هست
    راهنمایی میکنید مشکل از کجاست؟
    ممنون می شم.

دوست عزیز از یک قند شکن استفاده کنید مشکل حل می شود

نظر

سلام دوستان میخواستم بپرسم امکان اتصال هارد اکسترنال یا وسیله ای مشابه به ipad air هست؟ اگه هست چه وسیله های لازم هست؟ کامل توضیح بدین چون نمیدونم ۳۲ گیگ یا ۱۶ گیگ بخرم.

نظر

نوشته اصلی توسط dmohamamd1371 نمایش پست ها
        سلام دوستان میخواستم بپرسم امکان اتصال هارد اکسترنال یا وسیله ای مشابه به ipad air هست؟ اگه هست چه وسیله های لازم هست؟ کامل توضیح بدین چون نمیدونم ۳۲ گیگ یا ۱۶ گیگ بخرم.

یله میشه در صورت جیلبریک
        http://www.i-phone.ir/forums/thread82709.html
        میتونستید یه سرج کنید!
        ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 11-02-2014, 04:46 PM
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام من برنامه action movie fx رو از اپ استور دي ال كردم و روي اير اجرا كردم ك يه دفعه هنگام ساختن فيلم قفل كرد و من سعي كردم خاموشش كنم ك صفحه اش خاموش شد اما هنوز سيري جواب ميده
          لطفا راهنمايي كنيد

نظر

سلام شما از طريق واي فاي مي تواني هر وسيله جانبي به آيپد وصل كني از هارد گرفته تا به تلويزيون و غيره اما نحوه ارتباط : شما تبلت 2013 خريدي و انتظار داري هارد 2010 را به آن وصل كني . هاردهاي قديمي هم مي شود اما با nas adapter كه من پيشنهاد نمي كنم شما بايستي سري به سايت وسترن ديجيتال و سيگيت بزني هارد واي فاي انتخاب كني قيمت اين هاردها 500 الي 600 هزار تومان در دبي است

نظر

دوست عزیز بدون جیلبریک کردن نمیشه هارد و یا فلش رو به آیپد وصل کرد و اطلاعات موجود در آنها رو دید ...
              با جیلبریک کردن و نصب برنامه iFile میتونید این کار رو انجام بدید به راحتی . فقط باید تبدیل پین اپل به USB رو از بازار تهیه کنید .
              اگر به فضای ذخیره سازی بالا نیاز دارید من 64 گیگ و یا 128 گیگ رو بهتون پیشنهاد میدم .

نظر

نوشته اصلی توسط i_Alireza نمایش پست ها
                دوست عزیز بدون جیلبریک کردن نمیشه هارد و یا فلش رو به آیپد وصل کرد و اطلاعات موجود در آنها رو دید ...
                با جیلبریک کردن و نصب برنامه iFile میتونید این کار رو انجام بدید به راحتی . فقط باید تبدیل پین اپل به USB رو از بازار تهیه کنید .
                اگر به فضای ذخیره سازی بالا نیاز دارید من 64 گیگ و یا 128 گیگ رو بهتون پیشنهاد میدم .
                سلام من پيشنهادم تهيه كول ديسك sandisk است قيمت 16 گيگ آن 120 هزار تومان است و 32 گيگ و 64 گيگ هم دارد اين كول ديسك از 3 طريق وصل مي شود : 1- يو اس بي 2- واي فاي 3 - وب اين كول ديسك باطري دارد و با هر بار شارژ آن مي تواني 4 ساعت از آن استفاده كني و قابليت stream نيز دارد شما هر اطلاعاتي خواستي از ويندوز يا گوشي يا تبلت داراي usb on the go با يو اس بي آن مي گيري و از طريق واي فاي آن با آيفون يا آيپد اطلاعات رد و بدل ميكني

نظر

سلام ي سوال بچه ها ماشين حساب ايپد كجاست ؟ مال من مث ايفون قسمت پايين نداره چرا [emoji17]

نظر

بله ماشین حساب پیشفرض نداره. از اپ استور موردهای رایگان و خوبی می تونید پیدا کنید. calculator hd رو جستجو کنید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام دوستان.
                      من يه سوال داشتم..وقتي كه من يه فيلمي رو با حجم بالا با برنامه اي مثله full player ميزارم براي دانلود بهم اخطار ميده و مينويسه براي امن نگهداشتن باطريios دانلودو پاييوز ميكنه و تا خودت وارد برنامه نشي دانلود شروع نميكنه..
                      ميشه كمك كنيد بگيد چيكار بايد بكنم؟؟با صد تا برنامه هم امتحان كردم ولي نشد كه نشد.
                      منتظر چوابتونم

نظر

صبر کنید ..
                      X