اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با personal hotspot

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با personal hotspot

با سلام 4g ايرانسل دارم و ايفون 5 با ورژن 8.1.3 براي استفاده از personal hotspot و شير نت با لبتاب حتما بايد apn وارد كنم تا hotspot فعال بشه كه باعث ميشه سرعت نت كم بشه ايا راهي هست بدو apn هميشه hotspot فعال باشه؟با تشكر

منظورت اينه كه ميخواي في/لت/ر شكنتو با سلولر (نت سيم كارت) شير كني روي لپ تاپ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فكر ميكنم كه آيفون ٥ نسل ٤ ساپورت نميكنه دوست عزيز, يادم مياد سايت ايرانسل يه قسمت داره واسه چك كردن قابليت نسل ٣ و ٤ گوشي

نظر

نوشته اصلی توسط masoudflasher نمایش پست ها
        با سلام 4g ايرانسل دارم و ايفون 5 با ورژن 8.1.3 براي استفاده از personal hotspot و شير نت با لبتاب حتما بايد apn وارد كنم تا hotspot فعال بشه كه باعث ميشه سرعت نت كم بشه ايا راهي هست بدو apn هميشه hotspot فعال باشه؟با تشكر
        مگه واسه apn چی میزنین که سرعت کم میشه؟
        شما name بزن Irancell-Internet
        Apn هم بزن mtnirancell
        اگه واسه Broxy چیزی نزنی سرعت کم نمیشه
        نوشته اصلی توسط diadora3106 نمایش پست ها
        فكر ميكنم كه آيفون ٥ نسل ٤ ساپورت نميكنه دوست عزيز, يادم مياد سايت ايرانسل يه قسمت داره واسه چك كردن قابليت نسل ٣ و ٤ گوشي
        ساپورت میکنه دوست عزیز
        از gsmarena چک کنید

نظر

مشكل با personal hotspot

نوشته اصلی توسط PsychoX نمایش پست ها
          مگه واسه apn چی میزنین که سرعت کم میشه؟
          شما name بزن Irancell-Internet
          Apn هم بزن mtnirancell
          اگه واسه Broxy چیزی نزنی سرعت کم نمیشه

ساپورت میکنه دوست عزیز
          از gsmarena چک کنید
          والا من از خودم نگفتم از سايت ايرانسل گفتم حالا شايد gsmarena درست تر بگه ، يكي از دو مدل آيفون ٥ نسل ٤ رو ساپورت نميكنه

http://irancell.ir/portal/home/?gene...88%D8%B4%DB%8C
          ویرایش توسط diadora3106 : https://i-phone.ir/forums/member/17375-diadora3106 در ساعت 10-02-2015, 12:09 PM

نظر

والا من از خودم نگفتم از سايت ايرانسل گفتم حالا شايد gsmarena درست تر بگه ، يكي از دو مدل آيفون ٥ نسل ٤ رو ساپورت نميكنه

اینترنت همراه-بررسی قابلیت 3G و 4G گوشی-بررسی قابلیت 3G و 3G گوشی
            اطلاعات غلط ندید.
            آیفون 5 از شبکه نسل 4 پشتیبانی میکنه .فقط مدل 1428 با باند ایرانسل سازگاری نداره.(از نسل 4 ساپورت میکنه ولی باند lte ایرانسل رو پشتیبانی نمیکنه)

نظر

lte ساپورت ميكنه 1mb هم سرعت ميده ولي hotspot ميزنم كم ميشه برنامه personal hotspot كلا نداريم يا برنامه شيرينگ ديگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                اطلاعات غلط ندید.
                آیفون 5 از شبکه نسل 4 پشتیبانی میکنه .فقط مدل 1428 با باند ایرانسل سازگاری نداره.(از نسل 4 ساپورت میکنه ولی باند lte ایرانسل رو پشتیبانی نمیکنه)
                وقتي ساپورت نميكنه ( آخه تاپيك راجع به ايرانسل هست نه اپراتور ديگه ) اطلاعات غلط هست ؟ گفتم يكيشون ساپورت نميكنه

نظر

وقتي ساپورت نميكنه ( آخه تاپيك راجع به ايرانسل هست نه اپراتور ديگه ) اطلاعات غلط هست ؟ گفتم يكيشون ساپورت نميكنه
                  شما نوشتین آیفون نسل 5 از lte پشتیبانی نمیکنه.درسته؟
                  اگه میگفتید از lte ایرانسل پشتیبانی نمیکنه درست بود.
                  این هم برای اطلاع شما:
                  http://www.apple.com/iphone/LTE/

نظر

صبر کنید ..
                  X