اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در کار کردن با ipad2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در کار کردن با ipad2

سلام من هرکار می کنم نمی تونم روی ipadam نرم افزار نصب کنم.نمی تونم اینترنت لب تابم رو به ipad بدم.تروخدا کمکم کنید.

سلام

شما اول اینجارو کامل بخون (مخصوصا امورشش رو)
    iTunes - انجمن تخصصی آیفون

بعد برو این دو تا جا
    iPad - انجمن تخصصی آیفون

بخش مخصوص iOS - انجمن تخصصی آیفون

بعد اگه مشکلی داشتی تو همون تاپیک مربوطه بپرس

نظر

اینا همه رو دیدم عزیز من ipadam رو جیلبیرک کردم.یعنی فقط سیدیا رو نصب کردم.سیم کارتم دیگه کار نمیکنه می خوام از macbookam اینترنتو share کنم روی ipad ولی بلد نیستم ترو خدا یکی کمکم کنه.گیجه گیجم.

نظر

از سایدیا پچ های پی دی اف و+ a2.. , app sync 4 رو هم نصب کن و با ایتونز یا iFunbox مثل هولو برنامه هاتو سینک کن دوست عزیز

نظر

مرسی دوست عزیز ولی اول چه جوری اینترنتمو وصل کنم بهش.بعد یه سوال دیگه چه جوری می تونم ipad رو از جیلبریکخارج کنم که به حالت اول برگرده؟

نظر

نوشته اصلی توسط rabizadeh نمایش پست ها
            مرسی دوست عزیز ولی اول چه جوری اینترنتمو وصل کنم بهش.بعد یه سوال دیگه چه جوری می تونم ipad رو از جیلبریکخارج کنم که به حالت اول برگرده؟
            متصل کن به کامپیوتر با آیتونز بعد ریستور کن

پیشنهاد میکنم فایل ریستور رو دستی دانلود کن بعد دستی ریستور بده چون سرعتت دانلود از آیتونز کمه

نظر

نوشته اصلی توسط miladix نمایش پست ها
              متصل کن به کامپیوتر با آیتونز بعد ریستور کن

پیشنهاد میکنم فایل ریستور رو دستی دانلود کن بعد دستی ریستور بده چون سرعتت دانلود از آیتونز کمه
              آموزش خاصی هم داره عزیزم.

نظر

آموزش خاصی هم داره عزیزم.
                آموزش نمیخاد فرومور مناسب رو از یجا (مثل pandaapp.com) دانلود کن. بعد تو آیتونز موقع زدن رستور دکمه شیفت رو بگیر تا آفلاین رستور کنی از رو هاردت. مراقب SHSH هم باش

نظر

دوست عزیز، برای اتصال دستگاهتون به اینترنت دو انتخاب دارید : - سیم کارت و - WiFI

اگر میخواید اینترنت رو روی ipad تون بیارید پیشنهاد میکنم با WiFi به اینترنت متصل بشید که سرعتش بهتره و قطعی های ناگهانی نخواهد داشت.

دوست عزیز، با Jailbreak هیچ اتفاق سخت افزاری برای دستگاهتون نخواهد افتاد و اینکه شما میگید با جیلبریک اون براتون مشکل پیش اومده دو حالت داره :

- شما امروز از سایت jailbreakme.com استفاده کردید که چون همین امروز این سایت فروخته شده، معلوم نیست که چه جیز اضافه ایی روی دستگاهتون نصب شده است.

- دستگاه شما در حالت Safe mode هستش. (*برای اطمینان بالای صفحه نمایش رو نگاه کنید، ببینید عبارت Safe mode نوشته شده یا نه. )

دوست عزیز، برای برگردوندن به حالت اولیه شما باید دستگاه رو ریستور کنید و در حالت عادی شما فقط قادر هستید به آخرین فیرم ویر ارائه شده توسط اپل که الان ۴.۳.۵ هستش ریستور کنید. با این ریستور شما قابلیت جیلبریک و نصب tweak های Cydia و همچنین قابلیت نصب نرم افزار های کرک شده رو از دست میدید. تنها در یک حالت میتونید به ورژنی غیر از ۴.۳.۵ برید که اونم این هستش که SHSH فیرم ویر مورد نظری که قصد دارید به اون ورژن برید رو قبلا در هنگام ارائه اون ورژن از فیرم ویر روی سرورهای Cydia یا روی هارد کامپیوتر خودتون توسط برنامه TinyYmberlla ذخیره کرده باشید. در غیر اینصورت شما فقط میتونید به ورژن ۴.۳.۵ برید که برای آیپد ۲ جیلبریک نشده هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط hugart نمایش پست ها
                    آموزش نمیخاد فرومور مناسب رو از یجا (مثل pandaapp.com) دانلود کن. بعد تو آیتونز موقع زدن رستور دکمه شیفت رو بگیر تا آفلاین رستور کنی از رو هاردت. مراقب SHSH هم باش
                    من هیچ مشکلی ندارم.فقط موقع نصب برنامه این ارور رو میده دلیل این ارور رو نمیدونم.توروخدا کمک کنید.

نظر

من هیچ مشکلی ندارم.فقط موقع نصب برنامه این ارور رو میده دلیل این ارور رو نمیدونم.توروخدا کمک کنید.

شما سورس زیر رو در Cydia در قسمت Sources اد کن :

cydia.hackulo.us

سپس فایل appsync 4.0 + رو در این سورس دانلود کنید تا نصب بشه. بعد اقدام به نصب برنامه ها کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                        شما سورس زیر رو در Cydia در قسمت Sources اد کن :

cydia.hackulo.us

سپس فایل appsync 4.0 + رو در این سورس دانلود کنید تا نصب بشه. بعد اقدام به نصب برنامه ها کنید.
                        شما فوق العاده هستین دوست عزیز.این سورس رو از کجا بگیرم.میشه بدون دانلود کردن از داخل ipad نصبش کرد.بعد من چه جوری می تونم اینترنت روی لبتابمو روی ipad ام share کنم. لب تابم هم apple هستش.اینو اگه بگین عالی میشه.

نظر

شما فوق العاده هستین دوست عزیز.این سورس رو از کجا بگیرم.میشه بدون دانلود کردن از داخل ipad نصبش کرد.بعد من چه جوری می تونم اینترنت روی لبتابمو روی ipad ام share کنم. لب تابم هم apple هستش.اینو اگه بگین عالی میشه.
                          من چون لپ تاپ اپل رو ندارم نمیتونم در این زیمنه کمکتون کنم. ولی این برنامه حجمش ۹ کیلوبایت هستش، پس دانلودش با سیم کارت هم مشکلی نداره و هزینه زیادی هم نخواهد داشت.

برنامه Cydia رو باز کنید، روی قسمت Sources در پایین برید و در بالا سمت راست گزینه Edit رو بزیند، حالا در بالا سمت راست گزینه Add رو بزیند، سپس در پنجره ایی که باز میشه، آدرسی رو که گفتم وارد کنید، یکی دو دقیقه ایی باید صبر کنید تا برنامه های داخل این سورس به لیست برنامه های Cydia اصافه بشه. حالا از لیستی که دارید داخل این سورس تازه اضافه شده برید و برنامه AppSync for 4.0+ رو نصب کنید. (*در ضمن در تمام مراحل باید به اینترنت متصل باشید. )

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                            من چون لپ تاپ اپل رو ندارم نمیتونم در این زیمنه کمکتون کنم. ولی این برنامه حجمش ۹ کیلوبایت هستش، پس دانلودش با سیم کارت هم مشکلی نداره و هزینه زیادی هم نخواهد داشت.

برنامه cydia رو باز کنید، روی قسمت sources در پایین برید و در بالا سمت راست گزینه edit رو بزیند، حالا در بالا سمت راست گزینه add رو بزیند، سپس در پنجره ایی که باز میشه، آدرسی رو که گفتم وارد کنید، یکی دو دقیقه ایی باید صبر کنید تا برنامه های داخل این سورس به لیست برنامه های cydia اصافه بشه. حالا از لیستی که دارید داخل این سورس تازه اضافه شده برید و برنامه appsync for 4.0+ رو نصب کنید. (*در ضمن در تمام مراحل باید به اینترنت متصل باشید. )
                            ردیف شد دمت گرم.

نظر

صبر کنید ..
                            X