اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آپدیت به ios 9 در ایفون 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آپدیت به ios 9 در ایفون 6

سلام
    یه ایفون 6 با ios8.4 دارم که جیلبریک هم شده.
    اپدیت ios9 رو دانلود کردم و از طریق ایتونز میخاستم ارتقا بدم که بعد ازاتمام extracting اون عکس معروف گوشیو به ایتونز وصل کنید یا ریکاوری مود یا ... اومد بالا.
    بعدش هرکاری میکنم یکی در میون اررور 3004 و 3194 میده. راه حل هرکدومو میزنم اون یکی میاد بالا. از قندشکن هم استفاده کردم. تو حالت DFU هم بردم... فایده نداره.
    یکی بگه چه کنم.
    ممنون

سلام
    تنها راه ريستور به 9.0.2 هست كه اگه بكاپ از قبل نداشته باشيد راهي براي برگشت اطلاعات تون نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط m_ensafi نمایش پست ها
      سلام
      اپدیت ios9 رو دانلود کردم و از طریق ایتونز میخاستم ارتقا بدم که بعد ازاتمام extracting اون عکس معروف گوشیو به ایتونز وصل کنید یا ریکاوری مود یا ... اومد بالا.
      بعدش هرکاری میکنم یکی در میون اررور 3004 و 3194 میده. راه حل هرکدومو میزنم اون یکی میاد بالا. از قندشکن هم استفاده کردم. تو حالت DFU هم بردم... فایده نداره.
      یکی بگه چه کنم.
      ممنون
      http://www.i-phone.ir/forums/thread85801.html

حتما از چیز پی ن استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط m_ensafi نمایش پست ها
        سلام
        یکی بگه چه کنم.
        ممنون
        کابل رو جدا کنید و هوم و پاور رو با هم نگه دارید تا گوشی ریبوت شه.
        گوشی رو به ایتونز وصل کنید هوم و پاور رو با هم نگه دارید تا ارم اپل ظاهر بشه.
        برنامه tinyumbrella 8.12 رو امتحان کنید.
        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 19-10-2015, 01:22 PM

نظر

عزیز بهترین کار اینه که: ios 9.0.2 برای گوشی ایفون 6 از سایت معتبر بطور کامل دانلود کنید
          سپس با قند شکن گوشی تو با itunes اپدیت کنید
          اگه بازم نشد ،
          مشکل 100درصد از host هستش که اگه بهش وارد نیستی از گوگل راهنمایی و پیدا کن

نظر

صبر کنید ..
          X