اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست برنامه مديريت زمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست برنامه مديريت زمان

سلام
    يه برنامه براي مديريت زمان مي خواستم مي دونم برنامه هاي زيادي هست ولي برحسب تجربتون يه برنامه كاربردي مي خواستم
    ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

خدمت شما! خودم از things و task manager استفاده میکنم

نظر

ببخشید چه مدیریت زمانی؟؟

نظر

من اتفاقا دنبالشم و تا الان چندین برنامه رو تست کردم
        any.do
        things
        task manager
        clear
        toodledo

بهترینشون این دوتاس :

2ِDo
        Awesome Note که هم یه منیجر نوت هست ... هم نگهداری نوت های دستی ، سالگرد ها و مدیریت زمان

من خودم آخری رو ترجیح میدم چون میخواستم توش آلارم های سالگرد و تولد داشته باشم ک اون یکی فقط ماهیانه داشت
        در ضمن تم های بسیار متنوع داره و همچینین فونت های منتوع
        کامل قابل تغییر دادن هستند
        یه خوبی دیگه اینکه براحتی میتونین نوت هارو فولدر بندی بکنین و براحتی میتونین تو هرجا بخواین بک آپ بگیرین ( از جمله google docs )

نظر

در خواست برنامه مديريت زمان

اگه منظورتون از مدیریت زمان کارهای مربوط به کنترل پروژه هستش برنامه Project Planner برنامه ای شبیه به MS Project هستش برنامه دیگری به نام TimeSheet Pro هستش که من هنوز باهاش کار نکردم
          اگر برای زمان بندی مطالعات درسی تون می خواید برنامه Student Time امکانات خیلی خوبی داره و در نهایت اگر برای کارهای روزمره خودتون می خواید همونطور ک دوستان گفتند awesome note و البته To do برنامه های خوبی هستند
          Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

بهترین برنامه مدیریت زمان برای دانش آوزان و دانشجویان istudiez pro هست که تاپ اپ اپ استور هم هست ! فقط یک بار ازش استفاده کنید دیگه حاضر نسیتین از دستش بدین !

نظر

صبر کنید ..
            X