اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلوگيري از اپديت خود به خود ipad2ورژن ٥.٠.١ به ٥.١

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلوگيري از اپديت خود به خود ipad2ورژن ٥.٠.١ به ٥.١

سلام دوستان،ايپد ٢ بعضي مواقع به دلايلي كه نميدونم چيه خود به خود از طريق software updateخود دستگاه شروع به اپديت ميكنه كه يه بار خودم مجبور شدم ريستور كنم به ٥.١ كه جيلبريك نشده هنوز اخرشم ايپدمو عوض كردك چون دانگريد نميشه.
    من خيلي تحقيق كردم در اين مورد حتي برنامه no update كه توي cydia هست نصب كردم ولي بازم شروع به اپديت ميكرد،بالاخره راهشو پيدا كردم كه اميدوارم به درد شما هم بخوره.
    شما ابتدا بايد از طريق نصب برنامه ifile از cydia يا استفاده از ifunbox به مسير زير رفته
    /system/library/coreservices
    سپس systemversion.plist انتخاب ميكنين و از منوي باز شده property list viewer انتخاب ميكنين
    منو جديدي باز ميشه كه ٤تا گزينه داره شما productbuildversionرا انتخاب كرده و 9A405 را تبديل به 9A145 ميكنين سپس به منوي قبل برگشته و done كه سمت راست بالا قرار دارد انتخاب ميكنين.
    سپس دوباره به مسير زير رفته
    /var/mobilesoftwareupdate
    و فايل restore (البته واسه اونايي كه دستگاهشون شروع به اپديت كرده اين فايل وجود داره)را انتخاب كرده و بالا سمت چپ edit را انتخاب ميكنين و هر تكست و نوشته اي وجود داشت پاك ميكنين. بعدشم كه طبق معمول done انتخاب ميكنين و از ifile خارج ميشين و دستگاه خاموش روشن كنين وقتي دوباره روشن شد به مسير
    setting> general> software update
    كه ميرين بعد چك كردن متن زير نمايش داده ميشه
    Ios 5.0.1
    Your software is up to date
    اميدوارم به دردتون خورده باشه.اگه كسي عكس از مراحل خواست بگه تا اپلود كنم.
    ویرایش توسط Mo_fi : https://i-phone.ir/forums/member/75660-mo_fi در ساعت 07-04-2012, 03:13 PM
صبر کنید ..
X