تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No More Results

6 پیغام بازدید کنندگان

1. - permalink
    فرم ور3.1.2رو دانلود کن..بعد ریستورش کن بعد با blackra1n RC3 آنلاک کن ایشالله که حل میشه
  2. salam ozr mikham ye soal emrooz mikhastam iphone 2g ro firm waresho avaz konam ba redsnow .8 version 3.0.1 entekhab kardam alan axe ye marde ke dare mikhande va itunes ham gooshio nemishnase . mitooni komakam koni
  3. salam ozr mikham ye soal emrooz mikhastam iphone 2g ro firm waresho avaz konam ba redsnow .8 version 3.0.1 entekhab kardam alan axe ye marde ke dare mikhande va itunes ham gooshio nemishnase . mitooni komakam koni
  4. - permalink
    آدمای خیلی عوضیی هستن...سر گوشی من یه بلایی آوردن..دادم باطری گوشیو عوض کنن70تومان گرفتن زدن قاب گوشیم داغون کردن!مرسی از لطفت من تو همین آیفون2g هم موندم!راستی..ندیت بیرون به گوشیت برنامه بزنن حتی...گوشیو داغون می کنن..اگه بلد نیستی یه روز صبح تا عصر وقت بزاری میشی استاد آیفون هم نرم افزار هم سخت افزار..تو همین انجمن می تونی بشی استاد..از کی گرفتی حالا؟ :دی
  5. سلام عزیز و اتفاقا اولش رفته بودم سراغ اون . 1.24 با هم تموم کرده بودیم و قرار بود فرداش گوشی رو بده . اما دو ساعت بعد زنگ و گفت چرا به موبایل ایمانی گفتی از من با این قیمت خریدی !!! بیا بعانه ات رو پس بگیر . من هم رفتم و فسخ کردم . اگه خواستی بگیری بگو تا معرفیت کنم به اینی که خودم گرفتم . هم قیمتش مناسبه هم مطمئن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6
درباره sina_climber

اطلاعات عمومی

درباره sina_climber
محل سكونت:
زندان اوین...
شغل , تخصص:
free
علایق:
advanture
اپراتور:
MCI
موبایل:
iPhone4S-White
دستگاه دوم:
iPadMini-WifiCellular-White

ارتباط

این صفحه
http://www.i-phone.ir/forums/member8547.html
پيغام گيرها (مسنجر ها )

ارسال پیغام از طریق مسنجر برای sina_climber ...

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
161
میانگین پستها در طول روز
0.05
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
6
جدید ترین پیام
06-12-2009 08:10 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
257
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
11-12-2017 06:32 PM
معارفه ها
0

1 دوستان

نمایش دوستان 1 به 1 از 1

07-12-2017

02-12-2017

پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای sina_climber
مشاهده تمام امتیازات کاربر sina_climber
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 03:49 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.