تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

9 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام بر شما
    ممنون از راهنماییتون
    سفارش من به هفته چهارم رسیده ولی هنوز به دست دوستم نرسیده حالا موندم کنسل کنم یا اینکه بزارم بمونه
  2. سلام بر شما
    دوست عزیز یه راهنمایی خاطرتون باشه پرسیده بودم که امکان کنسل کردن سفارش در اپل استور هست یا خیر که فرمودین باید سفارشت رو چک کنی
    یه سوالی که دارم یکی از دوستان بهش گفتم سفارش بده ولی میخام الان کنسلش کنه سوالم اینه که موقع ثبت سفارش پرداختش هم اون موقع انجام میشه یا اینکه موقع دریافت محصول پرداخت انجام میشه؟
    بعد اینکه حالا چه ابتدا پرداخت انجام بشه یا نه موقع کنسل کردن باید مبلغی و پرداخت کنه یا هزینه ای براش نداره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر
  3. salam,dostam ye iphone 4 dare 5.0.1 va lock hast,mikhast unlovk kone,rahesh chie?shenidam sam ro jeloshe gereftan?ye soal dige man ye barname az cydia nasb kardam hala mikham pakesh konam(az to khod cydia na)ba ifunbox ya ... be kodom masir bayad beram
  4. Akharin noskhe baraye snow leopard 10.6.8 chie?age link apple ro bedidmamnon misham.baad age man bekham fagat macamo update konam moshkel nadare
  5. - permalink
    نه دوست عزیز
    هیچ مشکلی پیش نمیاد و ویندوز خیلی عالی کار میکنه
    شاید دیگه دلت نخواست ویندوز رو پاک کنی.
  6. salam,man baraye barname nevisy be windose niaz daram,moshakhasat macam ha ine:cpu:2 core
    ram:6 G
    hard:500 GB(albate 250 tash khalie
    mikkhastam bedonam be nazar shoma nasb win ro mac moshkel ijad nemikone?majazysh behtare fek konam,chon kheyly kar sanginy nemikham ba win bokonam,valy ye chand ta soal daram,1-be dastgah feshar nemiad 2-sorat khod mac paiin nemiad 3-dastghah man asan baraye majazy javab mide 4-masalan age man nasb kardam ,va baad az ye modaty azash khaste shodam mitonam pakesh konam(win) 5-ye linke amozesh ham age bedid va begid kodom rah az hame behtare,mamnon misham(to anjoman adam gij mishe
  7. سلام
    من آيفون 4 دارم.
    ديروز اونو به از طريق آيتونز به فيرموير 4.3.2 آپگريد کردم و تلاش کردم تا طبق دستورات موجود در "http://www.i-phone.ir/forums/thread36666.html" جيلبريک کنم ولی وقتی نرم افزار "redsn0w_win_0.9.6rc14" را اجرا ميکنم قادر به شناسايی فيرموير"ipfw" نيست و اصلاً چنين چيزی پيدا نميشه با وجود اينکه اونرو هم جداگانه دانلود کردم.
    لطفا من را راهنمايی کنيد.
    با سپاس
  8. سلام خسته نباشید میشه به من کمک کنید گشیمو جیل کنم؟
  9. سلام .ممنون که توو این مدتی که نبودم تاپیک رو ادامه دادین.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
درباره Saeed HA

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
April 28
درباره Saeed HA
محل سكونت:
Tehran
اپراتور:
MCI
موبایل:
iPhone6s-Gray
دستگاه دوم:
iPadAir2-Wifi-Gray
دستگاه سوم:
iMac

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
473
میانگین پستها در طول روز
0.12
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
9
جدید ترین پیام
10-10-2014 11:53 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
148
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
18-03-2018 06:32 PM
معارفه ها
0

1 دوستان

نمایش دوستان 1 به 1 از 1
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

29-07-2015

28-07-2015

05-02-2015

03-02-2015

02-02-2015

01-02-2015

27-12-2014

25-12-2014

24-12-2014

23-12-2014

22-12-2014

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای Saeed HA
مشاهده تمام امتیازات کاربر Saeed HA
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 08:47 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.