تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes

مکالمه بین starbucks و amir

10 پیغام بازدید کنندگان

1. - permalink
    سلام من در مورد ریختن بازی مشکل دارم لطف میکنی کمکم کنی . بیشتر از 5 کامپیوتر با اکانت من آتورایز شده حالا مال خودم گیر میده باید چکار کنم لطفا کمکم کن
  2. - permalink
    آخه مشکل اینه که من از اونم یاد ندارم استفاده کنم تا حالا باهاش سرو کار نداشتم شرمنده
  3. - permalink
    اقا اون برنامه که گفتی رو با گوشی از سیدیا دانلود کردم ولی بازم نشد همون ارور 1009 داد
    با آیتونزم که میخوام دانلود کنم بازم ارور میده
  4. - permalink
    اقا محمد خیلی ممنون امروز شما خیلی به من کمک کردی اگر اینو نصب کنم میتونم با appstore گوشی بازی دانلود کنم ؟ حالا چطوری میتونم با آیتونز کامپیوتر دانلود کنم
  5. - permalink
    راستی اسم شما چیه از لطفت خیلی ممنونم حالا که کارم تموم شد کالرایدی رو نصب کردم ولی اصلا موبایل اینستالیشن نداره تو سورسی که دادین در ضمن برای اینکه بتونم بازی از ایتونز دانلود کنم باید چطوری عمل کنم من برنامه دوم که تو صفحه اموزش جامع گذاشته شده را دانلود کردم حالا بگین با خود آیتونز باید دانلود کنم یا جای دیگه ( اکانت دارم )
  6. - permalink
    دستت درد نکنه یک بار خیلی عظیمی رو از روی دوشم برداشتی مرسید
  7. - permalink
    اینجا وقتی انتخاب میکنی boot هائی رو که دانلود کردم نشون نمیده چکار کنم
  8. - permalink
    سلام starbucks جان هنوز هستی دستت درد نکنه مشکل از redsn0w بود اینی که شما دادی کار کرد حالا اینجا که مسیر بوت لودر میخواد باید کدومو انتخاب کنم
  9. - permalink
    آره من wifi دارم
  10. - permalink
    در ضمن یک چیزی بگم دوباره با همون فریم ور قبلی که دانلود کرده بودم ریستور کردم حالا دارم این redsn0w شمارو دانلود میکنم اونی که من قبلا دانلود کردم 7 بود حالا با این امتحان میکنم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 11:03 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.