تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No More Results

61 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام خسته نباشید مدتی است که چراغ صفحه ipod160G من روشن نمیشه میتونید راهنمایی بفرمایید علت این خرابی چیست
    مرسی
  2. مهدی جان
    تولدت مبارک
  3. سلام

مهدی جان شما راهی یا کسی رو نمیشناسی که من UDID خودم رو بتونم توی apple developer ثبت کنم ؟

خیلی ممنونت میشم ...

با تشکر
  4. - permalink
    سلام:

دوست گرامی تایپیک شما به علت اینکه یک عضو تازه وارد هستید و فعالیت کمی در انجمن داشتید تایید نخواهد شد.

انشا الله در روزهای آتی و با داشتن فعالیت مناسب در انجمن ، به تشخصی مدیریت بازارچه تایپیک شما نمایش داده می شود.

موفق باشید
  5. سلام .
    من دیروز یه تاپیک تو بخش بازارچه درست کردم ولی هنوز نیومده . چیکار باید بکنم ؟؟ لطفا کمکم کنید
  6. من یه سوال دارم.کسی تو انجمن جوابمو نداد.من وقتی میخوام آیپادمو جیلبریک کنم موقع نصب سیدیا یهو میپره رو صفحه ی home و هیچ اتفاقی نمیفته...........چرا؟
  7. سلام به مدیری که چراغ بخش آی پادو روشن نگه داشته. ما شما رو نداشتیم چی کار می کردیم. آقا من یه پستی دارو که جواب نگرفتم براتون یه لینک میزارم لطف کنید چک کنید. خیلی کنجکاوم ببینم راسته یا نه...
    Turn Your iPod Touch into an iPhone - Cell Phones - Lifehacker
  8. در پایان خاطر نشان میسازد اینجانب شاید یکی از ده ها موردی باشم که بعلت همین موارد نتوانستم محصولم را ارائه کنم ولی به هر حال امیدوارم با بازنگری این امر محیطی جهت تعامل منطقی و ایمن برای اعضای فورم در جهت ارایه محصولا خود و همچنین رونق هرچه بیشتر سایت فراهم گردد .
    با تشکر
  9. با ذکر مثالی ساده کلامم را به اتمام خواهم رسانید :
    همانطور که استحضار دارید و در بالا به آن اشاره شد مجتمع پایتخت به عنوان عمده ترین مرکز ارایه محصولات اپل شناخته شده است که متاسفانه به دلیل همین انحصاری بودن گاها جهت فروش بعضی accessory ها تا 50 درصد قیمت اصلی کالا بالاتر به فروش میرساند به طور مثال سنسور ipod که جهت دویدن طراحی شده است در کی از همین مغازه ها به قیمت 75000 تومان به فروش میرسد حال ذکر این سوال ضروری است که ، چه ایرادی دارد فردی این محصول را که chip کاملا ساده ای است و بعد از اتمام باتری باید به دور انداخته شود 35000-40000 نتواند بخرد با توجه به این مساله که قیمت جهانی این قطعه باز هم از این قیمت پایینتر است !
    تعدادی از این محصول توسط اینجانب بصورت مسافری آورده شده بود که متاسفانه مجال ارایه در سایت داده نشد .
  10. 1- فعال بودن در بخش نظرات هیچ تضمینی در جهت ارایه محصولات در بر ندارد به معنای دیگر ممکن است عضوی فعال راغب به شرکت در بخش نظر سنجی نباشد ولی در عین حال توانایی ارایه محصولات را تا 40 درصد زیر قیمت بازار محصولات اپل در ایران که معمولا پاساژ پایتخت است دارا باشد .
    2- با توجه به انحصاری بودن ارایه محصولات در قالب چندین شرکت که بطور کاملا مجعول نام نمایندگی محصولات اپل را یدک میکشند ولی قیمتهای آنان حداقل 50 درصد از قیمت جهانی مشابه آن بالاتر بوده ، خود غنیمتی جهت تبدیل شدن سایت i-phone.ir بعنوان عرضه کننده محصولاتی است که توسط مسافران و اقوام آنها از کشورهای دیگر با قیمت خیلی پایینتر ارسال میگردد .
    3- با توجه به توجیه کاملا منطقی مدیران سایت در جهت محدود کردن کاربران ، باید به اطلاع برساند این محدودیت ها در نقاطی کاملا آزاردهنده شده و باعث دلزدگی کاربر میشود
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 61
صفحه 1 از 7 1236 ... آخرینآخرین
صفحه 1 از 7 1236 ... آخرینآخرین
درباره mahdibehzadpour

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
November 10, 1984 (34)
درباره mahdibehzadpour
محل سكونت:
Tehran

امضاء

ارتباط

این صفحه
http://www.i-phone.ir/forums/member4780.html
پيغام گيرها (مسنجر ها )

ارسال پیغام از طریق مسنجر برای mahdibehzadpour ...

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
583
میانگین پستها در طول روز
0.15
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
61
جدید ترین پیام
06-07-2014 08:55 AM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
2,518
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
07-07-2018 07:04 PM
معارفه ها
0

34 دوستان

نمایش دوستان 1 به 10 از 34
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای mahdibehzadpour
مشاهده تمام امتیازات کاربر mahdibehzadpour
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 11:02 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.