تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No More Results

7 پیغام بازدید کنندگان

1. - permalink
    سلام دوستان گوشی ایفون4 را تازه گرفتم از گیو سیم(توبو سیم )از طریق سایدیا برنامه ای را وصل کردم و زمانی که خودن اینستال کرد دیگه بالا نیامد و روی علامت چرخش دایرهای باقی مانده راهنماییم کنید خواهشمندم کمکم کنید از بس که خرجش کردم البته قبلا 3gs داشتم خسته شدم
  2. - permalink
    سلام از مدیر بخش تقاظای راهنمایی دارام بنده گوشی را جیلبریگ کردم ولی بعضی وقتها که گوشی زنگ می خوره گوشی اعلام ریاستارت می ده که انجام می دم بعضی وقتها درست می شه بعضی وفتها نه-یعنی به جای علامت ساعت بالای منوی اصلی عبارت it saft mode می دهد جه کار کنم کمکم کنید.اصلا کلا منو عوض شده.
  3. - permalink
    دوستان سلام برنامه ibluenova را کی داره بزاره استفادخ کنیم دمتون گرم عزیزان
  4. - permalink
    سلام مدیران عزیز لطفا به من هم کمک کنید من قبلا هم گفتم من به اشتباه از 3.1.3 به 4.2.1 از طریق آیتونز انجام دادم ولی آنتن دارام ولی نمی توانم برنامه از سایت های به غیر از آیتونز بگیرم یعنی نمی ریزه داخل آیفون کمکم کنید- گوشی 3gs می باشد. متشکرم.لطفا کمک
  5. - permalink
    سلام دوستان جلبریک نهائی 4.2.1 ـآمده؟ اگر آمده به من هم بگویید-با استباهی که کردم هز 3.1.3 به 4.2.1 از طریق آیتونز انجام دادم ولی خوشبختانه آنتن را دارم ولی هر برنامه می ریزم در اخر نمی تواند بریزد فقط از طریق آیتونز می ریزد (فری) که کامل نیستن راهی را راهنمایی کنید که بتوانم انجامش بدهم. متشکرم
  6. - permalink
    با سلام مدیر سایت از این که کمک کردید تا بتوانم از ایتونز برنامه بگیرم کمان تشکر را دارام. ولی از شما می خواهم در مورد جلبریک کردن ورژن 4.2.1 برای آیفون 3g کمکم کنید چون نمی دانم به پاساژ علاالدین رفتم ولی انجام نمی دهند می گویند نیامده البته می گن اگر انجام بدیم نباید دستگاه را خواموش کنید از شما خواستارم کمکم کنید.به راهنمایی احتیاج دارم.برنامه های که در ایتونز هست اکثرا به انترنت وصل می شوندالبته فری .
  7. - permalink
    سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من ورژن آیفون 3gs خودم را بر حسب اتفاق به 4.2.1 تغییر دادم ولی الان هر کاری می کنم نمی توانم برنامه بریزم خواهش میکنم کمکم کتید تا بتوانم جلبریکش کنم من تازه آیفون گرفتم از مدیر سایت درخواست یاری دارم من تازه به جمع شما پیوستم.متشکرم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 7 تا 7
درباره masoudnovin

اطلاعات عمومی

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
103
میانگین پستها در طول روز
0.04
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
7
جدید ترین پیام
29-05-2011 12:24 AM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
23
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
02-11-2018 10:38 PM
معارفه ها
0

31-10-2018

25-02-2016

11-04-2015

پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای masoudnovin
مشاهده تمام امتیازات کاربر masoudnovin
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 12:09 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.