تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

9 پیغام بازدید کنندگان

1. مشاهده مکالمات
    میتونی تو سا ختن اکانت وی پی ان واسه مک کمکم کنی ؟
  2. مشکل من اینه که موقعی که یه فایل تصویری کپی میکنم تو آیتونز بعد که میرم سینس کنم این متنو تو قسمت video نوشته
    there are no rented movies in itunes library that can be tranferrd to this phone لطفا اگه میشه کمک کنید این مشکلو برطرف کنم
  3. مشاهده مکالمات
    salam
    mishe be man ye komaki bokoni?
    man tu vasl kardan iphone be pc moshekl daram ,ta hala chanbar ba mac syncesh kardam bad az un be bad dige natoonestam be pc vaslesh konam ,yani vaghti vaslesh mikonam itunes e pc uno nemishnaseo hichio nemitoonam sync konam
    pishapish mamnoon
  4. اقا من میتونم تلفنی با شما صحبت کنم؟
  5. salam ey modire modabere bahale khodaye khafan joone in shayan (ahriman) ghasamet midam be dade man beres free gat az kar oftade u95 ham kar nemikone *** ham nadaram yani sabte nam kardam poolamo hapooli kardan man faghat gire 1 barnameye 300kb iam ta ba ituns berizam ta betoonam baghiyeye barnameharo az pc berizam roo applam nemidoonam chikar konam khodamo koshtam ta yek accounte ituns besazam hala mondam beyne zamino hava koomekam kon komaaaaaaaaaaaaaaak cry (age az shayan chizi goftam menbabe mezah bood narahat nashi man doostesham mamnoonam montazere javabetam mamnoon refigh
  6. مشاهده مکالمات
    خیلی ممنون[/QUOTE]
    سلام من فرمتو تبدیل کردم وقتی می خوام بریزم می نویسه there is not rented movies ...توی library هم add کردم؟؟؟؟!!(فیلم رو به فرمت آیفون تبدیل کردم)
  7. من میخوام عضو بخش ویپه شم چکار کنم پریمیوم منظورم
  8. Windows :

فایل را به
    کد:
    /var/root
    انتقال دهید .
    سپس putty را اجرا کرده و این Command را اجرا کنید :
    Dpkg -i filename.deb
    ------------------------------------------
    در آیفون :

فایل را به این مسیر انتقال دهید :
    کد:
    /var/mobile
    سپس Terminal را باز کنید و این Command ها را اجرا کنید :
    su
    alpine
    Dpkg -i Filename.deb
  9. سلام دوست عزیز من میخوام بدونم میشه فایل های deb رو سریع و بدون دردسر نصب کرد اخه من یکی از دوستام تویه 9 ثانیه 7 صفحه برنامه نصب میکنه لطفا" زودتر جواب بده؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
درباره rezaelevator

اطلاعات عمومی

درباره rezaelevator
محل سكونت:
bandarabbas
شغل , تخصص:
elevator
اپراتور:
2G TCI

ارتباط

این صفحه
http://www.i-phone.ir/forums/member.php?u=352&s=1575662856db4b1a2d743d3e089539dd
پيغام گيرها (مسنجر ها )

ارسال پیغام از طریق مسنجر برای rezaelevator ...

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
38
میانگین پستها در طول روز
0.01
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
9
جدید ترین پیام
10-02-2011 01:16 AM
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
01-08-2016 07:41 PM
معارفه ها
0

1 دوستان

نمایش دوستان 1 به 1 از 1
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 02:38 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4 می باشد.