تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

22 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام... من یه سوالی داریم.. من کلی جستجو کردم فعلا به این نتیجه رسیدم برای خرید گوشی بهترین گارانتی کامتله! فردا صبح دارم می رم بخرم... حالا نمی دونم درسته یا نه!!! شما می تونید در این مورد کمکی بکنید؟
  2. سلام داداش این جیلبریکی که برایه 5.1.1 اومده بود واسه a4 ها درست نبود؟ الکی بود؟ چرا تاپیکش پاک شد؟
  3. بههههههههه آقا رامين گل! كم پيدايي داداش!!؟ نميدونم چرا فكر ميكرد عدم حضورت بابات دلخوري از انجمن يا فرده خاصيه !

ما هميشه جوياي احوال شما از دوستان هم هستيم والا قربان يكي از مهمترين دلايل سر زدن من به اينجا ديدن و احوالپرسي از دوستانه !

به اميد ديدار.ايشالا هميشه موفق باشي برادر
  4. سلام برآقا رامین گل. دلتنگ دوستان خوبمون شده بودیم .گفتم بهترین کار اینه که یه احوالی ازشون بپرسم .
    کم پیدایین قربان ؟ دوستان گفتن بعضی وقتا انجمن میاین یه سری میزنین که گویا ما کم سعادت بودیم

ایشالا هر جا باشید شاد و سلامت باشید . امیدوارم بیشتر ببینیمتون ...
  5. اومدم اینجا هم دیدم تو پست مربوط به Sygic ایشون نوشتن که فقط کرک برنام های ایرانی هر کی بزاره ...جالبیش اینجا هسش که خود نویسنده ی برنامه مشکلی نداره با کرکش و گفته که میتونین استفاده کنین!حالا یه عده ای کاسه داغتر از آش میشن که چی!!!
    من نمیخوام نظر شخصی خودمو به کسی تحمیل کنم ولی در نظر هر انسان عاقل و بالغی چیز خوب برای همه خوبه و چیز بد برای همه بده!!!

با تشکر
  6. واقعا ممنون دکتر!!چی بگم والا!!دیروز پیغام خصوصی دادن که اگه تکرار شه ال میشه بل میشه!!!!تاپیم رو هم کلا پاک کردن که اثری نباشه!!با شما نزدیک به 15 نفر میشه که بهم یغام دادن وتنفر خودشون روازاین پاسخ هم به من و اعتراض خودشون به جناب خوشنویس اعلام کردن!!امید آن دارم که روزی بشه که بلد باشیم به نظرات همدیکه حتی اگه مخالف باشیم با ادبیات صحیح برخورد کنیم.
    جناب دکتر والا از شما چه پنهون همون روز تو اینجا با یه شهروند امریکا بحثم شد سر موضوع اینکه ایرانیها دزدن و....بحث کپی رایتو... مطرح شد.جوابی نداشتم بدم و همون جواب همیشگی که خودمون میدیم که اینجا ایرانه وضعمون ....ولی!!خداییش بعد برگشت خونه خودم هم از جوابم قانع نشدم.
  7. باسلام
    اقای موسوی برخورد به اصطلاح معاون راهبری و با بنده!!!نظر شما چیه!!
  8. سلام آقای موسوی

امیدوارم حالتون خوب باشه

خواستم سلامی کرده باشم

راستی برای کاربر سال با هم مساوی هستیم

ولی شما لیاقتتون بالاتره

مطمئنا که کاربر سال نمیشیم ولی امیدوارم از من بالاتر بشین
  9. - permalink
    سلام اقای موسوی
    ممنون کارایی که فرمودین رو انجام دادم الان 5.0.1 هستم
    اپ سینک ایفون و ایپد یکیه؟
    اینستالیوس واسه 5.0.1 هست؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 22
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
درباره moosavir

اطلاعات عمومی

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
611
میانگین پستها در طول روز
0.19
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
22
جدید ترین پیام
11-06-2012 12:27 AM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
233
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
01-10-2018 09:15 AM
معارفه ها
1

12 دوستان

نمایش دوستان 1 به 10 از 12
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
1
100.0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
1
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 1
ثبت امتیاز برای moosavir
مشاهده تمام امتیازات کاربر moosavir
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 09:34 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.