تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

6 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام ببخشید آیپد 2 دارم خواستم بفروشمش گفتم کل اطلاعات erase content ... کنم (دستگامم جیلبریک) حالا این دایره هی میچرخه و کاری انجام نمیشه
    در این ترد http://www.i-phone.ir/forums/thread62435.html
    دیدم که گفته شد باید ریستور کنم از طریق pc اما من که این رو به pc وصل میکنم اصلا نمیخونه(چون رو هوا گیرکرده و اون دایره هی میچرخه) که بخوام ریستورش کنم
    کمکم کنید
  2. سلام دوست عزیز یه عزیزی گفت ارورها به خاطر اینترنت هستش ولی از دیشب و امروز این ارور داخل آیتونز من ایجاد شده
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...66a2c5dd55.jpg

علت ارور رو که خوندم نوشته بود ممکنه به خاطر authorization باشه
    iTunes: Missing folder or incorrect permissions may prevent authorization

من یه جا به صورت ویدیو ساختنشو یاد گرفتم و اپل آی دی ساختم آخرش هم این عملو انجام دادم نمیدونم آیا این مشکلم به خاطر همون اینترنته یا نه؟ ممنون میشم کمکم کنید!
  3. من مدیر بازارچه نیستم.
  4. سلام
    من بهرام هستم
    چطور ميشه داده هايي كه روي آي پد ذخيره كردي بتوني به يك ديتا بيسي توي يك كامپيوتر بفرستي مثلا فرم ورود اطلاعات يك كنتور آب رو درست كردي بعد وقتي مي ري بالاي سره كنتور به جاي واردن كردن اطلاعات تو يك شيت كاغذي توي آيپدي كه دستته وارد مي كني حلا مي خواي اين اطلاعات رو بريزي توي يك كامپيوتر مثلا توي يك پايگاه داده مثل sql يا ايكسل بعد روش تحليل كني . در حقيقت من مي خوام از آي پد به عنوان يك وسيله اي كه بصورت ميداني بنوان براي جمع آوري ديجيتالي اطلاعات استفاده كرد كمك بگيرم و بعد اين اطلاعات رو تخليه كنم البته مختصات تمام اين داده ها هم جمع آوري مي كنم چون مي تونم از جي پي اس همين آي پد بدين منظور استفاده كنم. كسي مي تونه براي انجام اين كار كمكم كنه(طراحي فرم-add كردن نقشه-انتقال داده هاي جمع آوري شده)؟
    ممنون ميشم
    09123592046
    b_moradi5971@yahoo.com
  5. - permalink
    doostane aziz har kasi ke taze iphone kharide wa etelaati az iphone nadare az topic ke amoozeshe iphone az sefr estefade konana aetmam in topic be hich moshkeli bar nemikhorarnd baz ham age moshkeli dashtin mitoonin komak begirin man hame hazer be jawabatoon hastim
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6
درباره iphoneapple

اطلاعات عمومی

درباره iphoneapple
زندگینامه:
Apple (iPhone 2g)2007
محل سكونت:
Tehran
شغل , تخصص:
Software
علایق:
APPLE
اپراتور:
MCI
موبایل:
iPhone5s-Gold
دستگاه دوم:
iPadMini-WifiCellular-Black
دستگاه سوم:
iMac

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
96
میانگین پستها در طول روز
0.03
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
6
جدید ترین پیام
13-02-2014 04:27 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
92
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
18-07-2015 09:36 PM
معارفه ها
1

2 دوستان

نمایش دوستان 1 به 2 از 2

10-02-2015

25-05-2014

پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای iphoneapple
مشاهده تمام امتیازات کاربر iphoneapple
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 01:53 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.