تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

11 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام دیدم شما ان هستی گفتم سوالم و بپرسم ...من ایفون 4s دارم دیشب جیلبریک کردم همه چیز درسته ولی از هر راهی بود رفتم نتونستم برنامه از کامپیوتر بریزم ...کلافه شدم .می تونید کمک کنید.........
  2. باسلام و درود راستش من يه آيپد٢wifi3g 64gb دارم وقتى خريدمش ورژنش 4.3.2بود متاسفانه جيلبركش هرچى منتظرنشستيم نيومد كه نيومد تاخلاصه يه بابايى گفت بيا من يكاريش برات ميكنم يه روز كاملم وقت روش گذاشت ولى موفق نشد فقط تونست ورژنش رو به 4.3.5.تبديل كنه كه متاسفانه اين ورژن هم جلبريكش نيمده ازبس هم پول براى گيفت كارت دادم پدرم دراومدبخدا بنظر شمادوست عزيز چكاركنم؟حالا يه پكيج كامل بازى ونرم افزار توهمين سايت هست كه قيمتش هم بدك نيست فقط شمانميدونيد كه اينا فقط مال جلبريك شده هاست ؟يا منم كه جلبريك نيستم هم ميتونم بازيها رو روآيپدم نصب كنم؟ممنون دوست عزيز
  3. باسلام و درود راستش من يه آيپد٢wifi3g 64gb دارم نقتى خريدمش ورژنش 4.3.2بود متاسفانه جيلبركش هرچى منتظرنشستيم نيومد كه نيومد تاخلاصه يه بابايى گفت بيا من يكاريش برات ميكنم يه روز كاملم وقت روش گذاشت ولى موفق نشد فقط تونست ورژنش رو به 4.3.5.تبديل كنه كه متاسفانه اين ورژن هم جلبريكش نيمده ازبس هم پول براى گيفت كارت دادم پدرم دراومدبخدا بنظر شمادوست عزيز چكاركنم؟حالا يه پكيج كامل بازى ونرم افزار توهمين سايت هست كه قيمتش هم بدك نيست فقط شمانميدونيد كه اينا فقط مال جلبريك شده هاست ؟يا منم كه جلبريك نيستم هم ميتونم بازيها رو روآيپدم نصب كنم؟ممنون دوست عزيز
  4. سلام
    آخر تونستی فایلهای snow retail 10.6.0 رو که ارور میداد درست کنی؟
    http://www.i-phone.ir/forums/thread29259-7.html
  5. من یه مشکلی دارم با این اپلی های کرک شده که بدجور اعصابم رو خورد کرده!
    آیفونم جیلبریک شده هستش چون سیندیا رو دارم ولی تا الان هر چی اپلی با فرمت .ipa دانلود کردم نصب نمیشه!!
    از چند نفر پرسیدم،میگن حتما فایلت خرابه ولی چطور ممکنه همه فایل هایی که میگیرم خراب باشه؟!!!!!!
    لطفا راهنمایی کنید ببینم چرا اینطور هست.
    ممنون اگه جواب بدین!
  6. من در خدمتم
  7. به احتمال زیاد قبل از اردیبهشت
  8. قیمت دقیق رو الان نمیتونم بگم ولی میتونم بگم جدوده ۱۰۰ تا ۲۰۰ زیر بازاره
  9. انجمن تخصصی آیفون - نمایش نتیجه های نظرسنجی ها

در این نظر سنجی به دلیل این که مدلی که شما مد نظرتون هست در اولویت نیست و آورده نمیشه اگر قصد خرید نهایی دارید به من خبر بدید تا براتون سفارشی بیارم.
  10. سلام آقا یه سوال من snowleopard 1.6.3 نصب کردم یو اس بی کار میکنه ولی ipod رو نمیشماسه با کابل
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
درباره fredy

اطلاعات عمومی

تاریخ تولد
August 19
درباره fredy
محل سكونت:
Tehran
اپراتور:
MCI
دستگاه دوم:
iPad2-Wifi

ارتباط

این صفحه
http://www.i-phone.ir/forums/member22865.html
پيغام گيرها (مسنجر ها )

ارسال پیغام از طریق مسنجر برای fredy ...

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
121
میانگین پستها در طول روز
0.04
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
11
جدید ترین پیام
23-01-2012 12:58 AM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
1,235
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
15-01-2018 01:01 AM
معارفه ها
0

2 دوستان

نمایش دوستان 1 به 2 از 2
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای fredy
مشاهده تمام امتیازات کاربر fredy
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 01:42 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.