تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

23 پیغام بازدید کنندگان

1. slm duste aziz man ba itunse 11 be moshkel khordam.chand ruze pish ba gooshim ye apple id sakhtamo bahash conect shodamo har barnamei mikhastam albate barnamehaye free ro az app store goshim download kardam vali be mahze inke mikham ba itunse computeram in apple id ro ke ba goshi sakhtam sing in konam in eroro mide http://8pic.ir/images/5jiuzd5jhp3kfagpmlb6.png
    mamnoon misham age rahnami konid moshkel az kojas!!??
  2. salam agha jane man man azat mikharam khayli lazem daram ba man ye tamasi sms chizi bede 09127249024
  3. - permalink
    agha man in remote o mouse o 2tasho mikham ye tamas ba man begir: 09193805710
  4. سلام بالاخره باهاش معامله كردين يا نه؟؟؟
  5. سلام قربان اگه آيفون 4 شما موجوده بنده به قيمت مغازه دار خريدارم بنده تهران هستم شما چطور؟؟؟
  6. سلام دوست عزیز...اگه موجوده من خریدارم...قیمت نوشم الان 540 با کیف هست...اگه خواستی پیام بده من خریدارم..ممنون...
  7. سلام..آقا آیپدت موجوده؟؟اگه هست خبر بده با قیمت مناسب بدون برنامه نقدی خریدارم...ممنون...
  8. salam.dadash baham tamas begir beharfim.ax az jabe ham gozashtam to poste avval.09357489302.montazeram
  9. babak jooon salam dadash
    khubi
    bebakhshid mozahemet shodam ye soal daram badjoori gir kardam toosh goftam shoma shayad betooni rahtamaeim koni
    man ye 3gs lock daram ba version 3.1 alan bala nemiyad fagaht ba restore zaheran javab mide vali mikham beram be 4.0.1 eror 3194 mide hame rahhayi ke doostan goftano raftam
    windows 7 daram
    torokhoda ye komaki bokon
    kheili aghaei
  10. من جواب دادم اگر نیومده بگید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 23
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
درباره babak3gs

اطلاعات عمومی

درباره babak3gs
اپراتور:
iPhone 4 Black-TCI

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
162
میانگین پستها در طول روز
0.05
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
23
جدید ترین پیام
15-12-2012 04:34 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
960
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
28-07-2013 12:15 AM
معارفه ها
0

1 دوستان

نمایش دوستان 1 به 1 از 1
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
1
100.0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
1
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 1
ثبت امتیاز برای babak3gs
مشاهده تمام امتیازات کاربر babak3gs
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 08:31 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.