تاریخ امروز :
iOS
macOS
Xcode
iTunes
وارد نشده
No Recent Activity

16 پیغام بازدید کنندگان

1. گوشیم یه لحظه صفحه اپل میاد قطع میشه مشکل کجاست
  2. سلام من نميتونم تو ايپدم توي تلگرام تو گروهها سرچ كنم ولي تو كوشي ميشه
    ر اه خاصي داره؟!
  3. با سلام و خسته نباشيد سوالي داشتم در مورد ساختن اپل اي دي
    بنده تمامي مراحل را درست انجام داده ولي در انتها با اين پيغام مواجه ميشم This email address is not available. Please try again with a different address در صورتي كه ايميل من فعال بوده و دارم هر روز باهاش كار ميكنم در صورت امكان راهنمايي بفرماييد ايميل : e.nanva@gmail.com
  4. باسلام دوست عزیز.سوالی درمورد چگونگی کار با app syore و خطاهای اون داشتم میتونم بپرسم؟
  5. سلام،من گوشيم ٦ پلاس هست،الان ١٢٠ روز هست از كشور خارج شدم،گوشيم نو سروايس داده،حالا چيكار كنم؟
  6. من یه سوال دارم !!! من apple id رو عوض کردم همه چیش درسته ولی وقتی میخوام از apple id دانلود کنم با اینکخ error نمیده اما دانلود هم نمیکنه ! چیکار باید بکنم ؟؟؟؟
  7. با سلام لطفا یکی منو دقیق راهنمایی کنه که چطوری میشه اپل ای دی رو به طور کامل پاک کرد.
    و دوباره با همان امیل اپل ای دی جدید درست کرد
  8. سلام
    ببخشید که وقت شمارو می گیرم.
    من 1 سوال راجع به آیتیونز داشتم که خیلی برام مهمه.
    برای آپدیت کردن ios گوشیم رو با کابل USB به سیستم یکی از همکارام وصل کردم که یک پیغام روی گوشی اومد و من روی trust کلیک کردم.
    ایشون توی برنامه آیتیونز یکی دوبار روی قسمت Update ... کلیک کرد که error داد و من سریع کابل رو از گوشی جدا کردم. کل این مراحل 60 ثانیه هم نشد.
    آیا امکان اینکه عکس های من روی آیتیونز ایشون رفته باشه هست؟ خیلی خیلی خلی نگرانم و امکان اینکه ازش بپرسم هم نیست.
    محیط کار متاسفانه خیلی بده اینجا و آلبوم من پر از عکسای شخصی که نباید کسی ببینه...

لطفا راهنماییم کنید.
    ممنون
  9. سلام درصورت امکان من و در این مورد راهنمایی کنید : نحوه نصب همراه بانک ملت به روی ایفون .خیلی ممنون
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 16
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
درباره ! Mehdi !

اطلاعات عمومی

آمار

مجموع پست ها
مجموع پست ها
21
میانگین پستها در طول روز
0.01
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
16
جدید ترین پیام
04-12-2018 05:03 PM
تمام سپاس ها
تمام سپاس ها
0
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
22-03-2014 02:50 PM
معارفه ها
0
چیزی یافت نشد!
پروفایل iTrade شما آخرین امتیازات دریافت شده
امتیاز بازارچه:
امتیازات مثبت:
0
0%
تعداد کاربرانی که به شما امتیاز مثبت داده اند:
کاربرانی که به شما امتیاز منفی داده اند:
0
0
تعداد امتیاز های مثبت دریافت شده: 0
ثبت امتیاز برای ! Mehdi !
مشاهده تمام امتیازات کاربر ! Mehdi !
  Past
Month
Past
6 Months
Past
12 Months
  0 0 0
  0 0 0
  0 0 0
اطلاعات سایت
لینک دوستان
درباره سایت
انجمن تخصصی آيفون در سال ۲۰۰۷ با عرضه‌ی اولين نسل گجت‌های iOS اپل فعاليت خود را آغاز نمود. مفتخر هستيم که تا اين لحظه پيشتاز خدمت رسانی به کاربران ايرانی محصولات اپل باشيم.

اکنون ساعت 04:31 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +4.5 می باشد.